3 трав. 2017

Всеукраїнський суботник

29 квітня 2017 р. учні та вчителі школи долучилися до масштабного всеукраїнського суботника в рамках акції «Зробимо Україну чистою разом!»
28 квіт. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте ІІІ місце у міських змаганнях "Старти надій" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
24 квіт. 2017

Підсумок тижня психології

Сьогодні ми нарешті, незважаючи на холод та вимушений день відпочинку завершили цикл заходів до тижня психології у школі присвяченому Всеукраїнського дню психолога.
21 квіт. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Семеняку Марію, ученицю 8 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Шкільна журналістика" та оголошуємо подяку вчителю Стародубцовій О.І. за підготовку учениці до конкурсу.
13 квіт. 2017

Величне Свято Великодня!

13 квітня учні нашої школи взяли участь у міській виставці до Великодня.
7 квіт. 2017

Творчість наших вчителів

Під час обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва жителі та гості м. Кропивницького мали змогу побачити та ознайомитися із творчістю вчителя початкових класів, Демешкевич Марини Андріївни, яка представила власні роботи у техніці плетіння гачком.
29 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Беспалову Марію, ученицю 11 класу, за зайняте І місце в міському етапі конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці та оголошуємо подяку вчителю Ткаченко В.І. за підготовку учениці до конкурсу.
28 бер. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Ткаченко Т.В., вихователя ГПД, лауреата ІІ туру міського конкурсу «Кращий вихователь групи продовженого дня - 2017»
21 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Брайченко Марину, учницю 2 класу, за зайняте І місце та Криворучко Поліну, ученицю 1 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Молодь обирає здоров"я" та оголошуємо подяку вчителям: Пілюгіну Р.Л., Слівіній Л.Ф., Клюшніченко О.Г. за підготовку учнів до конкурсу.
7 бер. 2017

Вітаємо переможців

Вітаємо учнів 4, 8 класів, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Моральний вчинок" та оголошуємо подяку вчителям: Доленко І.О. та Стародубцовій О.І. за підготовку учнів до конкурсу.