27 вер. 2017

Засідання учнівського самоврядування

В понеділок 25 вересня було проведено засідання учнівського самоврядування за круглим столом, де запрошеними були директор школи Базеко Інна Мусіївна та ЗДВР Бойко О.Ф. На якому було заслухано пропизиції та плани на спільну роботу з обох боків. Всі від такої зустрічі отримали задоволення. І вирішили, що такі зустрічі є необхідним і тому повинні стати систематичними, на яких би обговорювалися спільні заходи для покращення шкільного життя.
26 вер. 2017

Проведено загальношкільні батьківські збори

Сьгодні 17:30 у школі проведено загальношкільні батьківські збори
25 вер. 2017

Відвідування АГРОЕКСПО

Учні 9 класу відвідали виставку АГРОЕКСПО
22 вер. 2017

Загальношкільна лінійка

У школі проведено лінійку на якій представлено лідера школи та актив школи. Нагороджено активних учнів.
21 вер. 2017

Літературний салон "Райський сад Арсенія Тарковського"

Вітаємо наших учениць Савенко А. та Доленко З та Їхнього керівника Лабутіну А.А., з проходженням до другого туру літературного салону "Райський сад Арсенія Тарковського"
20 вер. 2017

Вибори лідера школи

20 вересня в школі відбулися вибори лідера школи. Кандидатами в цьому році на цю посаду були учні 10 класу: Акуленкова Олена, Беспалова Софія, Барзіков Віталій та учениця 9 класу. За результатами голосування перемогу здобув Барзіков Віталій. Участь у голосуванні брали не тільки учні а й увесь шкільний колектив.
16 вер. 2017

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНЕ МІСТО

Школа взяла активну участь у святкуванні Дня міста.
15 вер. 2017

Святкування відкриття скверу «Покровський

15вересня 2017 року учні, вчителі під керівництвом директора школи Інни Мусіївни долучилися до святкування відкриття скверу «Покровський», яке пройшло в святковій атмосфері. Жителі міста змогли відпочити, переглянути концерт, на якому учениці 9 класу Філімоненко Вікторія, Стецюк Діана та Бабій Єлизавета виконали дві музичні композиції. Усі присутні були вдячні депутатам міської ради Шамардіну О. С. та Шамардіній К. О., саме за їхньої підтримки у місті облаштували сквер, який зможе об’єднати дорослих та дітей для відпочинку.
15 вер. 2017

День здоров'я

Проведено день здоров'я. Встанемо ранньою порою, Побіжимо по калюжах, І один одному ми здоров’я Побажаємо дружно.
13 вер. 2017

«Безпека на дорозі залежить від кожного»

Лекції «Безпека на дорозі залежить від кожного»