19 груд. 2016

"Святий Миколай"

Учні та вчителі отримали привітання від Федорченка Андрія Миколайовича на свято Миколая
19 груд. 2016

У нашу школу завітав щедрий Миколай

19 грудня на День святого Миколая відбулося диво. До нашої школи завітали Федорченко А.М. та Шамардіна К.О.
18 груд. 2016

Акція "Армія SOS"

Маленькі Патріоти нашої школи вітають наших Захисників з новорічними святами, долучившись до акції "Армія SOS".
15 груд. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте ІІ місце в міському спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
14 груд. 2016

Виступ вокального гуртка

14 грудня під час заключного етапу акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» вихованці вокального гуртка «Пісенний зорепад» підкорили сцену молодіжного клубу «Провокатор».
9 груд. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Ковальську К. В. за зайняте ІІІ місце у міськоміу етапі Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2017" в номінації ""інформатика".
7 груд. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте І місце в міському військово-спортивному святі "Україна - єдина красїна" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
3 груд. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Семеняку Марію, ученицю 8 класу за перемогу у шкільному конкурсі ораторів серед лідерів класів "Україна починається з тебе"
1 груд. 2016

У школі відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня для учнів 7-11 класів були проведені заходи до Дня боротьби зі СНІДом, організовані вчителем основ здоров"я Пілюгіним Р.Л. з метою пропаганди здорового способу життя.
28 лист. 2016

День юного колекціонера

Юна колекціонерка нашої школи Ланчуковська Ольга, учениця 2 класу, представила свою колекцію етикеток від одягу на міській виставці в галереї "Єлисаветград"