"Святий Миколай"

19 груд. 2016
Учні та вчителі отримали привітання від Федорченка Андрія Миколайовича на свято Миколая

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміє меценат школи. Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 висловлюють найтепліші слова подяки Федоченку Андрію Миколайовичу за привітання з святим Миколаєм.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до рідної школи, і школа гордиться тим, що виховала такого щедрого учня.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашої школи. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !