Тиждень козацької слави "Козацькому роду не має переводу"

Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати та рідну Україну!
Хай мир панує завжди й спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!
Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!

Учнівська молодь загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з гордістю приєднується до пісенного челенджу до Дня захисників України.

Заходи, проведені в рамках тижня

Сьогодні нашим Захисникам передали смаколики та вітання учні ЗОШ#2 на Великій Балці! Майже скільки років йде війна стільки ми разом допомогаємо Хлопцям на передовій! Сьогодні в одночас зі всіма подарунками я побачила просто "витвір містецтва" і це - танк з цукерок, на якому з перемогою додому повертається наш Герой над головою якого майоріє жовто-блакитний прапор!... Дорогі наші Захисники, ми чекаємо Вас усіх додому живими та здоровими і обов'язково з перемогою! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!