Halloween

31 жовтня відзначають Геловін. І це чудова нагода нагадати про повагу до традицій інших народів, толерантне ставлення до культур, які нам невластиві чи незрозумілі, а для дітлахів - цеможливість повеселитись і дізнатись щось нове. Вивченню традицій та історії даного свята було присвячено уроки англійської мови у 4-А та 4-Б класах, окрім того, діти обрали собі тематичний образ. На уроках англійської у 2 та 3 класах здобувачі освіти також обговорювали традиції відзначення цієї події, вивчали слова з теми та взяли участь у солодкому майстер-класі. У 5-А був проведений математичний Геловін, а у холі діє святкова фотозона.

На продовження теми Геловіну у гімназії відбувся тематичний майстер-клас з виготовлення символів свята, де діти прроявляли свою креативнісьт та майстерність. Окрім того, гімназисти на змішаній формі навчання продовжують дивувати нас своїми захоплюючими та яскравими костюмами, сьогодні це були здобувачі освіти 4-их класів.