Тиждень шкільних наук

Спитай у тата і у мами,

які професії у них.

Професій різних є чимало,

сповна їх вистачить на всіх.

Учитель, лікар чи геолог,

письменник, вчитель чи кресляр –

всі називають головною

одну професію – школяр!

Бо всім відомо, що без школи,

без знань, що мусиш там набуть,

не станеш у житті ніколи

тим, ким в дитинстві мрієш буть.

Під таким девізом у закладі з 15 по 19 вересня пройшов Тиждень шкільних наук «Міцні знання – твоє  майбутнє».

Так, дійсно, мрія кожної людини здійснюється за умови прагнення досягти поставленої мети, а щоб вона стала реальністю треба бути наполегливим, відповідальним, організованим, розуміючи, що платню за навчання кожен отримає після закінчення школи.

Тож – маючи велике благо – учитись, розширювати свій кругозір з того чи іншого предмета, учні нашої школи проявляють ініціативу у підготовці та впровадженні тижня шкільних наук, і першим помічником у цьому є вчителі.

Так вчитель 4-го класу – Доленко І.О. провела урок громадянської освіти «За що шанують українців», Малашина О.Г. (3-й клас) розкрила сутність поняття «Людське - Я», Слівіна Л.Ф. – разом зі своїми вихованцями вирушила у світ природи «Що належить до природи».

Особливою подією тижня  для учнів 1 класу було  незабутнє Свято «Ми школяриками стали...», на якому дітей   посвятили в першокласники ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради. До цього свята силами класовода  Клюшніченко О.Г., членів учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Пілюгіна Р.Л. та  керівника вокального гуртка Войтюк О.Ю.,  була підготовлена цікава конкурсно-розважальна програма, у якій присутні ознайомилися з презентацією першого класу.  На свято завітали казкові герої   Буратіно, Мальвіна, Буквар, Червона Шапочка, Фея. Вони влаштували справжні випробовування, які учні  успішно подолали, а саме, відгадували загадки, розказували вірші, співали пісні, танцювали... та отримали медалі Першокласників!!!!!

А от учениця 1-го класу - Марія Калінічева, яка знаходиться на індивідуальному навчанні, представила малюнки для персональної виставки.

Захоплюючим етапом тижня був конкурс віршів про Батьківщину, переможці якого отримали грамоти та подяки.