Тиждень Гідності та свободи "Гідність та свобода це сенс життя протягом усіх віків"

Третьокласники на чолі з класним керівником Скріпниченко Л.М. провели онлайн виставку малюнків на   тему "Вільна країна очима дитини"!

Привітання від учнів 9 класу

Привітання від учнів 6 класу

Пятикласники під чітким керівництвом класного керівника Стародубцової О.І.  під час виховної години переглянули  мультимедійну презентацію на тему  "Україна- держава соборна, одна на всіх, як оберіг".

Завідувач бібліотеки Титаренко Л.В. облаштувала виставку літератури  у рамках Тижня Гідності та свободи , День соборності України на тему " Гідність та свобода це сенс життя протягом усіх віків"

Восьмикласники підготували цікаву онлайн годину спілкування на тему " Ми у Соборній Україні" під час якої здобувачі освіти декламували вірші про Україну.

Виховний захід "Захід,схід-одна країна!Це - соборна Україна!" відбувся у 6 класі. Класний керівник Титаренко К.В.

Виховну годину у 4 класі провела Філоненко О.В. на тему "22 січня- День соборності України"

Конспекти заходів