Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Коротка інформація про навчальний заклад

Загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кровоградської міської ради Кіроовградської області

Заснована  1 вересня 1909 року.

Директор школи - Базеко Інна Мусіївна.

Кількість учнів - 358, кількість класів - 13.

Мова навчання - українська.

Змінність навчання - 1 зміна з 8.00 до 14.30.

Профіль навчання - українська філологія.

Кількість вчителів - 30, з них

                                     спеціалісти "вищої" категорії - 13,

                                     мають звання: - "керівник гуртка-медист" - 1,                                                                      

                                                              - "старший учитель" - 5,

                                                              - "відмінник освіти" - 2,

                                     спеціалісти "І категорії" - 8,

                                     спеціалісти "ІІ категорії" - 5,

                                     спеціалісти - 4.

 

 

Досягнення вчителів:

 

2020 рік Лабутіна А.А., вчитель зарубіжної літератури лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації "Зарубіжна література"
2020 рік Матвієнко А.Кпрактичний психолог переможець (І місце) обласного фотоконкурсу "Насильству -НІ!" в номінації "Світ без настильства" в рамках Всеукраїнської компанії "16 днів проти насильства"
2019 рік Тисленко О.Ю., керівник вокального гуртка переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка-2019".

2018 рік

Ланчуковська Л.А.,практичний психолог

 лауреат Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" в номінації "Робота психологічної служби"

2018 рік

Доленко І.О.,учитель початкових класів

переможець Всеукраїнського конкурсу навчальних матеріалів «Вчительська десятка» від освіітнього проекту «На Урок»

2017 рік

Ковальська К.В., вчитель інформатики

лауреат міського конкурсу "Учитель року - 2017"

2016 рік

Лабутіна А.А., вчитель зарубіжної літератури

переможець обласного конкурсу методичних розробок уроків "Ідемо на урок: 8 клас"

2013 рік

Войтюк О.Ю., вчитель музики

переможець міського,  обласного етапів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2013" в номінації "Музичне мистецтво".

2013 рік

Доленко І.О., вчитель початкових класів

лауреат міського туру Всеукраїнського  конкурсу "Класний керівник  року".

2013 рік

Забара  О. А.,  вчитель фізики та математики

лауреат міського конкурсу "Містер освіта - 2013"

2012 рік

Войтюк О.Ю., вчитель етики 

переможець міського та лауреат обласного етапів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" в номінації "етика".

2012 рік 

Бойко О.Ф., заступник директора з виховної роботи

переможець І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" в номінації "Авторські навчальні та виховні програми".

2012 рік 

Бойко О.Ф., заступник директора з виховної роботи

переможець обласного конкурсу на кращі методичні матеріали щодо здорового способу життя "Здорове майбутнє Кіровоградщини" в номінації "методичні орієнтири".

2004 рік    

Самофалова О.А., вчитель фізики

переможець Всеукраїнського відкритого конкурсу серед вчителів на кращу навчально-методичну розробку заняття з енергозбереження для ЗНЗ в номінації "Позаурочні заходи"

 

Досягнення учнів: 

 

2020

рік

відмінники навчання Нагороджені Похвальним листом: Васильченко Анна (3 клас); Чепляка Іра (3 клас); Коддаков Данило (4 клас), Криворучко Поліна (4 клас), Цудзенко Микита (7 клас), Калінічева Марія (8 клас), Білозор Тарас  (8 клас), Оковита Анастасія (8 клас), Савенко Анастасія (9 клас).
 

переможці 

Всеукраїнських  конкурсів

Вокальний гурток "Пісенний зорепад": Зюнзя Єлизавета (8 клас), Кобюк Ілона (8 клас),  Кожухар Вероніка (8 клас),  Богдан Богдана (8 клас) - І місце у номінації "Вокал" Всеукраїнського багатожанрового фестиваля-конкурсу  "Сяйво Хортиці" (керівник гуртка Тисленко О. Ю.);

Вокальний гурток "Пісенний зорепад": Зюнзя Єлизавета (8 клас), Кобюк Ілона (8 клас),  Кожухар Вероніка (8 клас),  Богдан Богдана (8 клас) - ІІ місце у номінації "Естрадний вокал" Всеукраїнського дистанційного новорічного фестиваля-конкурсу  "ЗлатаФест - Золоті Таланти України" (керівник гуртка Тисленко О. Ю.);

 

переможці 

обласних конкурсів

Олійник Ангеліна (9 клас) – у номінації "Космічна філосовія" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії» (учителі Самофалова О.А.)
  переможці міських конкурсів

Команда "EcoLife": Соловйова Яна (6 клас), Тининник Володимир (6 клас), Кобюк Ілона (8 клас), Кожухар Веронікка (8 клас), Савенко Анастасія (9 клас), Чепляка Роман (9 клас) - І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учніських колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім" (керівники Мороз А.А., Тисленко О.Ю.);

Калінічева Марія (8 клася) - І місце у конкурсі щодо популяризації державних символів (учитель Ласковський С.В.);

Бутенко Діана (8 клас) - І місце у номінації "Література" міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості, присвяченого  Шевченківським дням (учитель Стародубцова О.І.);

Жайворонок Валерія (4 клас) - ІІ місце у номінації "Новорічний вінок" міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" (керівник гуртка Палій А.С.);

Криворучко Поліна (4 клас) - ІІ місце у міському конкурсі дитячих робіт "Я малюю Україну";

Оковита Анастасія (8 клас) - ІІ місце у номінації "Бісероплетіння" міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" (учитель Кірєєва Т.С.);

Мажаєва Валерія (11 клас) - ІІІ місце у номінації "Позажанрове фото" міського етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!" (учитель Стародубцова О.І.)

2019

рік

відмінники навчання Нагороджені Похвальним листом: Коддаков Данило (3 клас), Криворучко Поліна (3 клас), Забуранна Анастасія (3 клас), Чернякова Маргаріта (3 клас), Дерполюк Надія  (4 клас), Брайченко Марина (4 клас), Косесник Володимир (4 клас), Полтавець Ксенія (4 клас), Колобутіна Аліна (5-а клас), Українська Ольга (5-а клас), Душин Владислав (6 клас), Цудзенко Микита (6 клас), Калінічева Марія (7 клас), Білозор Тарас  (7 клас), Оковита Анастасія (7 клас), Савенко Анастасія (8 клас), Кубальська-Доленко Злата (8 клас).
  переможці Міжнародних конкурсів Вокальний гурток "Пісенний зорепад": Зюнзя Єлизавета (7 клас), Кобюк Ілона (7 клас),  Кожухар Вероніка (7 клас), Беспалова Маргарита (7 клас), Карєва Катерина (7 клас), Богдан Богдана (7 клас) - ІІ місце у ХХ дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі  "Квітуча Україна" - "Весняна Фантазія" (керівник гуртка Тисленко О. Ю.)
 

переможці 

Всеукраїнських  конкурсів

 Зюнзя Єлизавета (7 клас) - ІІ місце у ІІІ дистанційному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Планета мрій" (керівник гуртка Тисленко О. Ю.);

Ковальов Кирило (1 клас) - ІІ місце у номінації "Проза" VІ Всеукраїнського літературного конкурсу  "Ми за тверезе життя" (учитель  Лунгул Я.А.);

 

переможці 

обласних конкурсів

Бутенко Діана (7 клас) – ІІІ місце в обласному етапі етнографічного конкурсу "Кіровоградщина - міст єднання народів" (учитель Захар"їна Ю.В.);

Оковита Анастасія (7 клас), Беспалова Маргарита (7 клас), Кубальська-Доленко Злата (8 клас) – ІІ місце та Семеняка Марія (10 клас) – ІІІ місце в обласному конкурсі "Шкільна журналістика" (учитель Лабутіна А.А. та практичний психолог  Ланчуковська Л.А.);

Зюнзя Єлизавета (7 клас), Федорченко Анастасія (7 клас) - І місце в обласних змаганнях "Старти надій" - "Спортивна зима" (учитель Армашов П.С.);

Спортивна команда школи: Зюнзя Є. (7 клас), Беспалова М. (7 клас), Ковтуненко Д. (7 клас), Федорченко А. (8 клас), Пілунська Д. (8 клас), Пархоменко М. (8 клас), Савенко А. (8 клас), Хакімзянов І. (8 клас), Чепляка Р. (8 клаc), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас) – І місце в міських змаганнях "Олімпійське лелеченя" (учитель Армашов П.С.)

  переможці міських конкурсів

Ткаченко Вадим (10 клас) - І місце, Бутенко Діана (7 клас) - І місце, Калінічева Марія (7 клас) - ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об"єднання "Сузір"я"-"Космічні фантазії"  (учителі Самофалова О.А., Стародубцова О.І., Захар"їна Ю.В.);

Савенко Анастасія (8 клас) - І місце, Мажаєва Валерія (10 клас) - І місце, Саменяка Марія (10 клас) - ІІ місце, Бабій Єлизавета (10 клас) - ІІ місце, Цудзенко Микита - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних аніматорів "Моя Україна"  (учителі Базеко І.М., Стародубцова О.І., Мороз А.А.);

Єршова Валерія (11 клас) - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції української молоді "Моя Батиьківщина - Україна" (учитель Ласковський С.В.);

Вокальний гурток "Пісенний зорепад": Зюнзя Єлизавета (7 клас), Кобюк Ілона (7 клас),  Кожухар Вероніка (7 клас), Беспалова Маргарита (7 клас), Карєва Катерина (7 клас), Богдан Богдана (7 клас) - ІІ місце у міському конкурсі "Зіркові голоси" (керівник гуртка Тисленко О. Ю.);

Бутенко Діана (7 клас) - ІІ місце у міському конкурсі "Національне вбрання - дзеркало народу" (учитель Захар"їна Ю.В.);

   Спортивна команда школи: Зюнзя Є. (7 клас), Беспалова М. (7 клас), Ковтуненко Д. (7 клас), Федорченко А. (8 клас), Пілунська Д. (8 клас), Пархоменко М. (8 клас), Савенко А. (8 клас), Хакімзянов І. (8 клас), Чепляка Р. (8 клаc), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас) – І місце в міських змаганнях "Олімпійське лелеченя" (учитель Армашов П.С.);

Спортивна команда школи: Зюнзя Є. (7 клас), Беспалова М. (7 клас), Ковтуненко Д. (7 клас), Федорченко А. (8 клас), Пілунська Д. (8 клас), Пархоменко М. (8 клас), Савенко А. (8 клас), Хакімзянов І. (8 клас), Чепляка Р. (8 клаc), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас) – І місце в міських змаганнях "Старти надій" (учитель Армашов П.С.);

2018

рік

відмінники навчання

Нагороджені Похвальним листом: Дерполюк Надія  (3 клас), Брайченко Марина (3 клас), Городова Анастасія (3 клас), Косесник Володимир (3 клас), Данілов Олександр (4-а клас), Колобутіна Аліна (4-а клас), Українська Ольга (4-а клас), Мазур Єгор (4-б клас), Філоненко Дмитро (4-б клас), Душин Владислав (5 клас),  Калінічева Марія (6 клас), Білозор Тарас  (6 клас), Савенко Анастасія (7 клас), Кубальська-Доленко Злата (7 клас).

 

переможці Міжнародних конкурсів

Калінічева Марія  (6 клас) переможець Міжнародного мультимистецького конкурсу "Молода КороНація"-2018 в номінації "Мала проза діти для дітей" за твір "Мандрівниця Дейзі" (учитель Лабутіна А.А.)

 

переможці 

Всеукраїнських  конкурсів

Колобутіна Аліна (4-А клас) – І місце та Мільченко Єгор (5 клас)  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" у розділі "Поезія" на тему "Листи на фронт" (учителі Демешкевич М.А. та Доленко І.О.)

 

переможці 

обласних конкурсів

 Ланова Ірина (9 клас) – ІІ місце та Цудзенко Микита (5 клас) – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії» (учителі Самофалова О.А. та Стародубцова О.І.); 

Савенко Анастасія (7 клас) – ІІ місце та Семеняка Марія (9 клас) – ІІІ місце в обласному конкурсі "Шкільна журналістика" (учителі Лабутіна А.А. та Стародубцова О.І.);

Спортивна команда школи: Ковтуненко Д. (6 клас), Зюнзя Є. (6 клас), Федорченко А. (7 клас), Луценко А. (7 клас), Пархоменко М. (7 клас), Савенко А. (7 клас), Хакімзянов І. (7 клас), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас)  – ІІІ місце в обласних змаганнях "Олімпійське лелеченя" (учитель Армашов П.С.);

Кубальська-Доленко Злата (7 клас) - І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій рай" (учитель Колобутіна Л.В.)

 

переможці міських конкурсів

Бутенко Діана (6 клас) – ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка (учитель Стародубцова О.І.);

Спортивна команда школи: Артеменко Є. (5 клас), Юхименко І. (5 клас), Зюнзя Є. (6 клас), Миронченко Є. (6 клас), Купчевич А. (6 клас), Бандурист А. (7 клас), Федорченко А. (7 клас), Пархоменко М. (7 клас), Савенко А. (7 клас), Швець В. (7 клас), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас), Дружковський Б. (9 клас) – І місце у ІІ турі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів міста "Козацький гарт" (учитель Армашов П.С.);

Семеняка Марія, Гавриш Софія (9 клас) – ІІІ місця в міському етапі туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу "Туризм нас єднає" (учитель Стародубцова О.І.);

Спортивна команда школи: Зюнзя Є. (6 клас), Беспалова М. (6 клас), Ковтуненко Д. (6 клас), Федорченко А. (7 клас), Пілунська Д. (6 клас), Пархоменко М. (7 клас), Савенко А. (7 клас), Хакімзянов І. (7 клас), Чепляка Р. (7 клаc), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас) – І місце в міських змаганнях "Олімпійське лелеченя" (учитель Армашов П.С.)

Кубальська-Доленко Злата (7 клас) – ІІІ місце у міському етапі конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (учитель Лабутіна А.А.)

Клюшніченко Євген (8 клас) – ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу щодо популяризації державних символів України (учитель Ласковський С.В.);

Бабій Єлизавета (9 клас) – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (учитель Колобутіна Л.В.);

Клюшніченко Євген (8 клас) та команди учнів 1, 8-10 класів – І місця в міському конкурсі "Моральний вчинок" (учителі Самофалова О.А., Доленко І.О., Ланчуковська Л.А., Пілюгін Р.Л.)

Савенко Анастасія (7 клас) – ІІІ місце в міському конкурсі малюнку «Я хочу жити в якісному світі» (учитель Демешкевич М.А.);

Ланова Ірина (9 клас) – ІІ місце, Бутенко Діана (6 клас) – ІІ місце,Цудзенко Микита (5 клас) – ІІІ місце в міському етапі конкурсу "Сузір"я" - "Космічні фантазії" (учителі Самофалова О.А., Стародубцова О.І.);

Філімоненко Вікторія (9 клас) – ІІ місце у міському етапі конкурсу вокально-хорового мистецтва "Зіркові голоси" в номінації "Солісти" (учитель Володарська П.Б.);

Дует "Альба" (Філімоненко Вікторія та Бабій Єлизавета,  9 клас) – ІІІ місце у міському етапі конкурсу вокально-хорового мистецтва "Зіркові голоси" в номінації "Дуети" (учитель Володарська П.Б.);

Кубальська-Доленко Злата (7 клас) – І місце, Бондар Ірина (9 клас) – ІІ та ІІІ місце, Єршова Валерія (10 клас) – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" (учитель Колобутіна Л.В.);

Спортивна команда школи: Артеменко Є. (5 клас), Зюнзя Є. (6 клас), Миронченко Є. (6 клас), Личана Д. (6 клас), Кобюк І. (6 клас), Федорченко А. (7 клас), Луценко А. (7 клас), Пархоменко М. (7 клас), Пілунська Д. (7 клас), Савенко А. (7 клас), Калашник В. (7 клас), Курінний С. (7 клас), Чепляка Р. (7 клас), Покрищенко Б. (7 клас), Черній О. (7 клас), Швець В. (7 клас), Хакімзянов І. (7 клас) – ІІ місце у міських змаганнях "Старти надій" (учитель Армашов П.С.);

Команда учнів 8-10 класів – ІІ місце у міському військово-патріотичному конкурсі учнівської молоді "Майбутній захисник України" (учителі Пілюгін Р.Л., Армашов П.С.);

Кобюк Ілона (6 клас) – лауреат Художнього конкурсу "Молодіжна палітра" ім. Леоніда Бондаря (учитель Демешкевич М.А.).

2017

рік

відмінники навчання

Нагороджені Похвальним листом: Дерполюк Надія (2 клас), Данілов Олександр (3-а клас), Колобутіна Аліна (3-а клас), Соловйова Яна (3-а клас), Українська Ольга (3-а клас), Мазур Єгор (3-б клас), Філоненко Дмитро (3-б клас), Цудзенко Микита (4 клас),  Калінічева Марія (5 клас), Білозор Тарас  (5 клас), Савенко Анастасія (6 клас), Кубальська-Доленко Злата (6 клас).

 

переможець міських олімпіад

з історії – Вашека Тимофій (11  кл.) – ІІІ місце (учитель Пілюгін Р.Л.)

 

переможці 

обласних конкурсів

Семеняка Марія (8 клас) – ІІ місце в конкурсі "Шкільна журналістика" в номінації «Відеорецензія на книгу» (учитель Стародубцова О.І.)

 

переможці міських конкурсів

Криворучко Поліна (1 клас) – ІІ місце у міському конкурсі малюнків «Моє рідне місто»  (учитель Клюшніченко О.Г.);

Калінічева Марія (5 клас) – ІІ місце в міському конкурсі дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі" (учитель Демешкевич М.А.);

Беспалова Марія та Кардаш Тетяна (11 клас) – І місце в міському мистецькому проекті «Степові джерела» у рамках культурно-мистецької акції «Відкриваємо нові таланти» вокального конкурсу у номінації «Голос міста на Інгулі» (учитель Тисленко О.Ю.);

Бориченко Максим (7 клас) та Холодовський Володимир (11 клас) – І місце в міському етапі конкурсу дитячих творів «Моя родина без насильства» (практичний психолог Ланчуковська Л.А.);

Спортивна команда школи (5,6 класи) – ІІ місце в міському спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя" (учитель Армашов П.С.);

Калінічева Марія (5 клас) -  лауреат регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості "Барви життя"

Команда учнів 4 класу – ІІ місце в номінації "Книга-звіт" та Команда учнів 8 класу – ІІ місце в номінації "Буклет" та в номінації "Відеосюжет" у міському конкурсі "Моральний вчинок" (учителі Доленко І.О. та Стародубцова О.І.);

Брайченко Марина (2 клас)  – І місце та Криворучко Поліна (1 клас) – ІІ місце в міському конкурсі "Молодь обирає здоров"я" (учитель Пілюгін Р.Л.);

Беспалова Марія (11 клас) – І місце в міському етапі конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці (учитель Ткаченко В.І.);

Спортивна команда школи: Зюнзя Є. (5 клас), Миронченко Є. (5 клас), Бандурист А. (6 клас), Федорченко А. (6 клас), Луценко А. (6 клас), Пархоменко М. (6 клас), Пілунська Д. (6 клас), Савенко А. (6 клас), Бориченко М. (7 клас), Гайдученя В. (7 клас), Нагула В. (7 клас), Ботез Я. (7 клас), Черній О. (7 клас), Лисенко А. (7 клас), Очеретнюк О. (7 клас), Левочко О. (7 клас) – ІІІ місце у міських змаганнях "Старти надій" (учитель Армашов П.С.);

Криворучко Поліна (1 клас) – ІІІ місце в міському конкурсі дитячого малюнку "Моя сім'я" (учитель Демешкевич М.А.);

Спортивна команда школи: Артеменко Є. (5 клас), Юхименко І. (5 клас), Зюнзя Є. (6 клас), Миронченко Є. (6 клас), Купчевич А. (6 клас), Бандурист А. (7 клас), Федорченко А. (7 клас), Пархоменко М. (7 клас), Савенко А. (7 клас), Швець В. (7 клас), Бориченко М. (8 клас), Гайдученя В. (8 клас), Нагула В. (8 клас), Дружковський Б. (9 клас) – І місце у

ІІ турі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів міста "Козацький гарт" (учитель Армашов П.С.).

2016

рік

відмінники навчання

Нагороджені Похвальним листом: Данілов Олександр (2-а клас), Колобутіна Аліна (2-а клас), Соловйова Яна (2-а клас), Українська Ольга (2-а клас), Мазур Єгор (2-б клас), Філоненко Дмитро (2-б клас), Цудзенко Микита (3 клас),  Калінічева Марія (4 клас), Білозор Тарас  (4 клас), Оковита Анастасія (4 клас), Савенко Анастасія (5 клас), Кубальська-Доленко Злата (5 клас).

 

переможці Всеукраїнських конкурсів

Резінов Артем (11 клас) дипломант проекту "Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти" 

 

переможці міських конкурсів

 Резінов Артем (11 клас) – І місце в міському етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації "Історія України: державотворення" (учитель Ласковський С.В.);

Волонтерська група учнів 7 класу – ІІ місце в номінації (культорологічний напрямок) "Презентація" на тему: «Хай буде мир, хай більше не горить твоє ім’я, людино!» та Колектив юних екологів учнів 6,7,8 класів – ІІ місце в номінації (екологічний напрямок) "Стіннівка" на тему: «Природа і ми» в міському конкурсі "Моральний вчинок" у міському конкурсі "Моральний вчинок" (учителі Стародубцова О.І. та Гамлій Д.С.);

Калінічева Марія (4 клас)  – лауреат міського конкурсу дитячого малюнку "джерело мого дитинства" (учитель Демешкевич М.А.);

Беспалова Марія та Кардаш Тетяна (10 клас)  – І місце в ІІ міському конкурсі "Голос Кіровоградщини" (учитель Тисленко О.Ю.);

Беспалова Софія (8 клас) – ІІІ місце в міському конкурсі малюнку «Моє рідне місто» (учитель Демешкевич М.А.);

Брайченко Марина (1 клас) – переможець міського конкурсу «Військовий янгол» (учитель Слівіна Л.Ф.);

Доленко Злата (5 клас) – ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" (учитель Колобутіна Л.В.)

2015

рік

відмінники навчання 

Нагороджені Похвальним листом: Душин Владислав (2 клас), Колесниченко Анастасія (2 клас), Мясников Артем (2 клас), Резніченко Яна (2 клас), Цудзенко Микита (2 клас), Овчаренко Артем (3 клас), Калінічева Марія (3 клас), Богдан Богдана (3 клас), Воронов Денис (3 клас), Матвієнко Максим (3 клас), Оковита Анастасія (3 клас), Савенко Анастасія (4 клас), Бандурист Анастасія (4клас), Олійник Ангеліна (4 клас), Кубальська-Доленко Злата (4 клас), Ткаченко Анастасія (4 клас), Клюшніченко Євген (5 клас), Резінов Артем (10 клас).

 

переможці обласних конкурсів

Бориченко Максим (5 клас) – ІІІ місце в обласному конкурсі учнівської творчості, присвяченого 100-річчю від дня народження Гіталова О.В. (учитель Стародубцова О.І.);

 

переможці міських конкурсів

Бориченко Максим (5 клас) – І місце в міському етапі обласного конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю від дня народження Гіталова О.В. (учитель Стародубцова О.І.);

Бабійчук Аліна (11 клас) та Клюшніченко Євген (5 клас) – ІІІ місце у міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевчанка учитель Стародубцова О.І.);

Касяненко Марія – ІІ місце в конкурсі читців під час VІ Шевченківських читань учитель Барабуля А.);

Команда школи «БЭМС» – ІІІ місце у ХІІ відкритому Чемпіонаті міста серед школярів з гри «Що? Де? Коли?» (учитель Пілюгін Р.Л.);

Кардаш Тетяна та Беспалова Марія – ІІІ місце у міському конкурсі вокально-хорового мистецтва «Голос Кіровоградщини» (учитель Тисленко О.Ю.);

Кардаш Тетяна та Мкртумян Жанетта – ІІ місце у міському конкурсі хореографічного мистецтва «Танцююче місто» (учитель Тисленко О.Ю.);

Коваленко Олена (11 клас) та Єршова Валерія (7 клас) – ІІІ місце у міському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Дитяча творчість тобі, рідне місто» (учитель Колобутіна Л.В.);

Беспалова Софія (7 клас) – І місце та Калінічева Марія (3 клас) – ІІІ  місце в міському конкурсі малюнку «Національний банк майбутнього» (учитель Кравченко Л.В.);

Калінічева Марія – ІІІ  місце в міському конкурсі малюнку «Моє рідне місто» (учитель Кравченко Л.В.);

 Збірна команда школи – ІІ місце в «Шведській естафеті» військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл Джура» (учитель Армашов П.С.).

2014

рік

переможець міських олімпіад

з педагогіки та психології – Єременко Карина (11 кл.) – ІІІ місце (практичний психолог Демешкевич В.А.)

 

відмінники навчання 

Резінов Артем закінчив середню школу із свідоцтвом з відзнакою.

Єременко Карина нагороджена Срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

Нагороджені Похвальним листом: Овчаренко Артем (2 клас), Калінічева Марія (2 клас), Богдан Богдана (2 клас), Воронов Денис (2 клас), Купчевич Андрій (2 клас), Оковита Анастасія (2 клас), Савенко Анастасія (3 клас),  Бандурист Анастасія (3 клас), Олійник Ангеліна (3 клас), Кубальська-Доленко Злата (3 клас), Ткаченко Анастасія (3 клас), Клюшніченко Євген (4 клас), Лисенко Андрій (4 клас) 

 

переможці обласних конкурсів

Насипаний Дмитро (9 кл.) – І місце в обласних змаганнях з волейболу серед юнаків ЗНЗ

 

переможці міських конкурсів

Резінов Артем (9 кл.) – ІІІ місце  у мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Стародубцова О.І.);

Петров Артем (5 кл.) – ІІІ місце  у конкурсі читців під час V Шевченківських читань (учитель Стародубцова О.І.);

Єременко Карина (11 кл.) – переможець фестивалю "Степові джерела" у номінації "декоративно-ужиткове мистецтво" (художня виставка) (учитель Колобутіна Л.В.);

Бойко Данило  (9 кл.) – ІІ місце у конкурсі творів епістолірного жанру "Пам'ять наших сердець" (учитель Стародубцова О.І.);

Мальч Катерина (11 кл.) – І місце, Резінов Артем (9 кл.) – ІІ місце в конкурсі малюнку «Діти за чисту енергію» (учитель Кравченко Л.В.);

Абрамова Вікторія (6 кл.), Якименко Олександр (8 кл.), Калінічева Марія (2 кл.) – ІІІ місце в конкурсі малюнку «Я хочу жити в якісному світі» (учитель Кравченко Л.В.).

2013

рік

відмінники навчання 

нагороджені Похвальним листом:  Резінов Артем (8 клас), Семеняка Марія (4 клас), Ланова Ірина (4 клас), Клюшніченко Євгеній (3 клас), Савенко Анастасія (2 клас), Олійник Ангеліна (2 клас), Кубальська-Доленко Злата (2 клас).

 

переможці міських конкурсів

Сметенко Настя (6 кл.) – ІІ місце та Мельнікова Анна (11 кл.) – ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (учителі Барабуля А. та Стародубцова О.І.);

Аношина Катерина (5 кл.) – ІІІ місце та Бабійчук Аліна (9 кл.) – ІІ місце - у конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням (учитель Стародубцова О.І.);

Беспалова Марія (7 кл.) – лауреат фестивалю "Степові джерела" у номінації "вокал" (учитель Тисленко О.Ю.);

Калінічева Марія (1 кл.) – ІІІ місце у конкурсі малюнків "Моє рідне місце" (учитель Кравченко Л.В.).

2012

рік

відмінники навчання 

нагороджені Похвальним листом: Ушакова Даниїла (8 клас), Резінов Артем (7 клас).

 

переможці міських конкурсів

Мельнікова Анна (10 кл.) – ІІІ місце у конкурсі учнівської творчості "Соборність України" у номінації "література" (учитель Стародубцова О.І.);

Самофалова Ірина (10 кл.) – ІІІ місце у фестивалі "Степові джерела" у номінації "декоративно-ужиткове мистецтво" (учитель Колобутіна Л.В.).

2011 

рік 

відмінники навчання 

нагороджені Похвальним листом:Ушакова Даниїла (7 клас),Кріпак Дар'я (4 клас), Кривченко Аліна (4 клас).

 

переможці обласних конкурсів

Царенко Анастасія (7 кл.), Ушакова Даниїла (7 кл.) – ІІІ місце у обласному конкурсі малюнка "По творам російських письменників" (учитель Кравченко Л.В.).

 

переможці міських конкурсів 

Олійник Алла (10 кл.). Самофалова Ірина (9 кл.) – лауреати фестивалю "Степові джерела" в номінації "декоративно-ужиткове мистецтво" (учитель Колобутіна Л.В.);

2010

рік

відмінники навчання 

нагороджені Похвальним листом: Ушакова Даниїла (6 клас), Кріпак Дар'я (3 клас).

 

переможці Всеукраїнських конкурсів

Скорохід Ярослав (9 кл.) – І місце у чемпіонаті України з велокросу у естафетній гонці.

 

переможці міських конкурсів

Ушакова Даниїла (6 кл.) – ІІ місце у конкурсі знавців української мови імені П. Яцика (учитель Карманна Н.М.);

Нагула Марина (9 кл.), Нагула Світлана (11 кл.) – лауреати фестивалю "Степові джерела" в номінації "вокально-інструментальні ансамблі";

Олійник Алла (9 кл.), Самофалова Ірина (8 кл.) – лауреати фестивалю "Степові джерела" в номінації "декоративно-ужиткове мистецтво" (учитель Колобутіна Л.В.).

2009 

рік

відмінники навчання 

нагороджені Похвальним листом: Ушакова Даниїла (5 клас)

 

переможець міських олімпіад 

з української мови і літератури – Олійник Алла (8 кл.) – ІІ місце (учителі Карманна Н.М. та Стародубцова О.І.)

 

переможці міських конкурсів:

Цуркан Катерина (10 кл.) – ІІ місце у конкурсі читців "Голос Кобзаря" (учитель Бойко О.Ф.);

Нагула Світлана (10 кл.), Нагула Марина (8 кл.) – ІІІ місце фестивалю "Степові джерела" у номінації "вокально-інструментальні ансамблі";

Борисова Анастасія (11 кл.), Олійник Алла (8 кл.) – ІІ місце фестивалю "Степові джерела" у номінації "декоративно-ужиткове мистецтво" (учитель Колобутіна Л.В.);.

2008

рік

відмінники навчання 

Гольша Віталій – нагороджений "Золотою медаллю";

нагороджені Похвальним листом: Резінов Артем (3 клас), Корітько Максим (4 клас), Ушакова Даниїла (4 клас), Борисова Анастасія (10 клас).

 

 переможці  міських конкурсів

Нагула Світлана (9 кл.) – ІІІ місце у конкурсі читців "Голос Кобзаря" (учитель Бойко О.Ф.);;

Гострик Олена (10кл.) – ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості "Безсмертний подвиг українського народу" (учитель Стародубцова О.І.);

Нагула Світлана (9 кл.), Нагула Марина (7 кл.) – ІІІ місце у конкурсі "Таланти багатодітної родини";

Запорожець Марина (9 кл.), Самофалова Ірина (6 кл.) – лауреати фестивалю "Степові джерела" в номінацій "декоративно-ужиткове мистецтво" (учитель Колобутіна Л.В.).

2007

рік

відмінники навчання

нагороджені Похвальним листом: Корітько Максим (3 клас), Бурковська Світлана (4 клас), Єременко Карина (4 клас), Носенко Ольга (5 клас), Олійник Алла (6 клас).

2006

рік

відмінники навчання 

Бабій Юлія, Рехман Анна, Титаренко Катерина – нагороджені "Золотою медаллю";

нагороджені Похвальним листом: Мельнікова Анна (4 клас), Носенко Ольга (4 клас), Борисова Анастасія (8 клас).

2005

рік

відмінники навчання

Сологуб Ольга, Жаданова Ольга, Гострик Вероніка – нагороджені "Золотою медаллю", 

Федотова Наталя, Асратян Сірануш – нагороджені "Срібною медаллю";

нагороджені Похвальним листом: Олійник  Алла (4 клас), Поліщук Інна (4 клас), Рудіч Ігор (7 клас), Захарченко Альона (6 клас), Титаренко Катерина (10 клас), Бабій Юлія (10 клас), Рехман Анна (10 клас).

 

переможці міських олімпіад

з трудового навчання – Сидоренко Віталій (9 кл.) (учитель Кравченко О.Г.);

з біології – Сологуб Ольга (11 кл.) (учитель Цікало В.Ф.)

2004

рік

відмінники навчання

Павліченко Анна нагороджена "Срібною медаллю".

 

переможець міської олімпіади

з правознавства - Бабій Юлія (9 кл.) (учитель Пілюгін Р.Л.)

2003

рік 

відмінники навчання

Коноплицька Ірина  нагороджена "Золотою медаллю", 

Ганзицька Тетяна нагороджена "Срібною медаллю".