Заходи присвячені Дню міста

Безсумнівно, це місто - найкраще місто на Землі, це місце для кожного з нас означає щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось - зустрів своє перше кохання, дехто - домігся своєї першої перемоги, хтось - здійснив свою першу заповітну мрію. Друзі, я всіх вітаю з Днем нашого міста і хочу побажати мирного нам всім неба над головою, світлого блага, добра, взаємоповаги і чудесних можливостей зростання і розвитку.

Бажаю кожному жителю нашого чудового міста щастя, благополуччя і добра! Нехай наше місто день за днем процвітає, розвивається і стає тільки краще у всіх сенсах цього слова! Нехай всі жителі і гості нашого міста насолоджуються кожною хвилиною, прожитого тут!

Учні 3-Б створили макет "Наше місто" та виставку малюнків до Дня міста Кропивницького!

Немає опису світлини.

До Дня міста Кропивницького для учнів 2 класу була проведена вікторина " Ми любимо тебе, Кропивницький"

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: дитина

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, сидить та у приміщенні

Класна година «Талановиті особистості Кропивницького», була проведена для учнів 6 класу , класним керівником Стародубцовою О.І.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

В навчальному закладу проводиться огляд виставок "З любов'ю до рідного міста" та "Перлина степового краю"

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, книга та у приміщенні

Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до заходів з нагоди відзначення 267-ї річниці заснування міста Кропивницького, а саме були облаштовані виставки малюнків та літератури на теми: " Ми любимо тебе, рідне місто" , "З любов'ю до рідного міста"!

Можливо, це ілюстрація

Можливо, це витвір мистецтва

Можливо, це художній твір outdoors

Можливо, це ілюстрація outdoors