День пам'яті жертв Голодомору

25 листопада. Порожня гімназія, бо діти на екстренно оголошених дводенних канікулах. Знімаємо з Вовою, лідером учнівського самоврядування, відео, але зображення тьмяне і нечітке - знову вимкнули електрику, і запалена свіча пам'яті не освітлює шкільний коридор у цей похмурий дощовий день. Та це не біда, ми знаємо, що таке біда. І нинішні ми, сильні і рішучі, стоїмо проти того ж ворога, від рук якого 90 років тому загинули мільйони людей, чия вина полягала лиш в тому, що вони були українцями, та хотіли бути вільними. Тож ЗАПАЛІМО 26 ЛИСТОПАДА о 16:00 СВІЧУ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. Запалімо, вшануймо, помолимось, та згадаймо невідворотню істину: ворог за все заплатить - за трагедії і минулого, і сьогодення, і ніяк інакше.

26 листопада, у День пам'яті жертв Голодомору, здобувачі освіти 9 класу та їх батьки долучились до акції "Запали свічку"

До Дня пам'яті жертв Голодомору класними керівниками 4-их класів був проведений спільний захід "Голодомор - вплив на країну та націю". Здобувачі освіти обговорили цю трагічну сторінку історії України та вшанували пам'ять загиблих