Місячник правової освіти та попередження правопорушень

В рамках Місячника правової освіти та попередження правопорушень 2 листопада до гімназії завітали шкільні офіцери поліції та провели бесіди зі здобувачами освіти 8 та 9 класів на тему: "Відповідальність підлітків за вчинення правопорушень"

Здобувачі освіти 5-А класу з Самофаловою О.А. переглянули та обговорили відеоролик  “Що таке булінг? Яким він буває та як спробувати його позбутися?

У 4 класі відбулась зустріч з офіцером поліції з бесідою на тему "Наслідки правопорушень"

У 5-б офіцери поліції провели бесіду на тему "Булінг".

Активісти учнівського самоврядування готували відеоролики з представленням прав людини

Напередодні дня вшанування памʼяті жертв Голодомору 1932 -1933 рр., для учнів 8 класу Шнурковою М.Ю. був проведений урок - реквієм «Не маємо права забути!». Учні підготували повідомлення про причини та наслідки трагедії, закон «Про пʼять колосків», творча група класу зробила презентацію з даної теми.Були зачитані поезії та названі твори письменників, які не боялись писати на тему штучного голоду в Україні у 1932 - 1933 рр.