Місячник профорієнтації

Класна година для здобувачів освіти 4 класу  на тему "Моя професія-- моє майбутнє " розповідь про роботу медсестри швидкої допомоги та про дотримання правил санітарії під час адаптивного карантину ( Високолян І.О.)

Здобувачі освіти 3 Б класу створювали лепбуки "Мої професії" у рамках Місячника профорієнтації!

Батьки 2А та 2Б класів влаштували для здобувачів освіти дистанційні онлайн подорожі на свої робочі місця у перукарню та до пожежної частини!

Для дітей 2Б класу Бродецька Л.Г. Облаштувала виставку малюнків " Професії моїх батьків")))

Виставка малюнків "Моя професія-- моє майбутнє " 4 клас

Профорієнтаційний квест для здобувачів освіти 8 класу. Діти узагальнили знання про різні види професій, розширили уявлення про важливість вибору професії в житті, а також підвищили рівень поінформованості щодо трудового законодавства України.

Учні 5 класу презентували спільний проєкт «Калейдоскоп професій моіх батьків»

Профорієнтаційний тренінг "Профдайджест-2021"

Профорієнтаційний онлайн захід для здобувачів освіти 9 класу!

6 клас. Професія художника.  Зустріч з художником.

День відкритих дверей у Кропивницькому коледжі харчування для здобувачів освіти 9 класу!