Місячник екологічного виховання "За нас ніхто планету не врятує!"

Проект здобувачів освіти 4 класу "Посади квітку"!

#Занасніхтоприродуневрятує# саме під таким гаслом розпочався Місячник екологічного виховання в навчальному закладі. Для учнів 5-9 класів розпочато серію уроків від Дитячого фондом ООН (ЮНІСЕФ) та EdEra “Планета — мій дім”.

Розпочато шкільний етап фотоконкурсу "Ми-люди Землі".
Фото учениці 8 класу Хмельової Діани : "Якщо ви хочете бачити природу саме такою, то не викидуйте сміття на Землю. Для цього є спеціальні баки, а ще краще сортувати сміття, деякі речі можуть піти на переробку.
Якщо ви відпочиваете на природі потрібно збирати за собою сміття, а не залишати його там.
Як ми звертаємося до природи так вона і відобразиться на нашому здоров'ї у майбутньому, тому що ми забруднюємо повітря, землю, річки, океани, моря, озера, нам на цій планеті проживати, а проживати у смітті не дуже приємно".

Учні 6 класу ЗОШ №2 разом з класним керівником Титаренко К.В. долучилися до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ«МІШЕЧОК» 2021. "Майбутнє в наших руках! Збережему планету!"

Шкільний етап фотоконкурсу "Ми-люди Землі". Роботи учня 6 класу Кіріллова Данила

Фотоконкурс "Ми-люди Землі". Роботи учениці 6 класу Брайченко Марини

Сьогодні у рамках Місячника екологічного виховання для здобувачів освіти 7 класу був проведений найбіший онлайн урок у світі з екології та кліматичних змін "Планета мій дім!"

Ессе від здобувачів освіти 5 класу на тему "Чому природа потребує допомоги людини?"

#ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ# 2 участь у челенджі "Подаруй друге життя старим речам" Водолазька Діана, 7 клас , 13 років, ЗОШ І-ІІІ ст #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

#ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ# 2 участь у челенджі "Подаруй друге життя старим речам" Хмельницька Марія та Царелунга Христина, 12 років , 6 клас ЗОШ І-ІІІ ст #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

#ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ# 2 участь у челенджі "Подаруй друге життя старим речам" Савенко Дарина, 5 клас, 10 років, ЗОШ І-ІІІ ст #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

#ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ# 2 участь у челенджі "Подаруй друге життя старим речам" Стрєлкова Верніка, 8 клас , 14 років, ЗОШ І-ІІІ ст #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Здобувачі освіти ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 долучились зі своїми родинами до міського челенджу #МоєЧистемісто#

Учні 2 Б класу разом з класним керівником, долучились до ініціативи «Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін. Планета  — мій дім». Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, сталий розвиток, Глобальні цілі ООН, екологічні проблеми та зміни клімату.

Створення екологічного плакату, учень 8 класу, Цудзенко Микита.

Вінніченко Олена, 9 клас, створення плакатів на екологічну тематику!

Учні 2-А класу разом з класним керівником, долучились до ініціативи «Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін. Планета  — мій дім». Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, сталий розвиток, Глобальні цілі ООН, екологічні проблеми та зміни клімату. #планета_мій_дім

21 квітня - День довкілля,  22 квітня - День Землі

Година спілкування та перегляд відео 1 клас до Дня Землі та місячника екологічного виховання"Буду я природі другом."