Дні енергозбереження

Протягом 16-18 вересня в навчальному закладі були проведені Дні енергозбереження під девізом  «Збережи тепло – збережи Україну», метою яких є пропаганда енергозбереження та навчання  учнів ощадливим витратам паливно-енергетичних ресурсів.

На єдиних  класних годинах на тему «Чи Ви справжній господар свого дому?» для учнів 1-11 класів класні керівники звернули увагу  на  проблеми   використання енергії та  економії енергоресурсів у власній оселі.

Серед учнів 3-9 класів проведено конкурс малюнків «Збережи тепло в оселі», роботи переможців шкільного конкурсу були представлені на міській виставці «Вода. Тепло. Будинок».

Учні 1-4 класів переглянули та обговорили мультфільм  «Оповідь про енергозбереження».

Учні 10 класу під час відкритого виховного заходу з фізики  «Перший крок до енергозбереження» продемонстрували активну громадську позицію  у   збереженні енергоресурсів України та підприємницьку компетентність у раціональному використанні енергоресурсів, продемонструвавши енергозберігаючі побутові звички.

Конкурс кросвордів «Бережливе ставлення до енергоресурсів» серед учнів 9-11 класів розкрив не тільки  творче мислення та  уяву  дітей, але й продемонстрував  практичні навички у користуванні  електроприладами.

В закладі продовжено акцію «Здай батарейку – збережи довкілля».