День Захисників та Захисниць України

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК до Дня Захисників та Захисниць України

Напередодні дня найважливіших  і найсміливіших людей - Дня Захисників та Захисниць України - у Великобалківській гімназії уже традиційно відбувся благодійний  ярмарок. І ні спека, ні повітряні тривоги не завадили нашим незрівнянним дітям, батькам та педагогам досягти, здавалось би, нездійсненної мети. Цього разу наша така невелика,  але така щедра та віддана спільнота зуміла зібрати 26 211 гривень! Усі зібрані кошти були передані  волонтерці, нашій випускниці Наталії Міщенко для потреб ЗСУ.
А ми щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї благородної справи та сподіваємось на подальшу співпрацю. Слава Україні! Героям слава!

1 жовтня відзначаємо такий надважливий День Захисників та Захисниць України. Ми щиро дякуємо і низько вклоняємось кожному воїну, що, ризикуючи собою, боронить Україну.
Напередодні свята лідери учнівського самоврядування зі своїми класами готували постери-привітання, які будуть передані до шпиталю пораненим захисникам.
Слава Україні! Слава ЗСУ!

9-класники вирішили перевірити свої знання з історії свята та під керівництвом Мальщукової К.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з теми. Дякуємо за небайдужість