Зустріч з Героєм

Неймовірно хвилююча зустріч відбулась у 8 класі. На один день приїхав у місто тато нашої гімназистки - військовослужбовий ЗСУ, і у цей день зміг виділити час на зустріч з нашими учнями. Величезна подяка Миколі Олександровичу за все - за, наш захист, за, оплачену дорогою ціною, надану нам можливість навчатись та жити майже повноцінним життям, за гімназисток-доньок, гідних свого батька, за цю зустріч-інтерв'ю, яка неочікувано обернулась цікавою міні-лекцією з історії, яку гімназисти слухали, затамувавши подих.

На зустрічі учні класу подякували Миколі Олександровичу за його патріотизм, захист,  за те, що ми маємо змогу навчатися. Учні поставили нашому захиснику багато запитань. Кожна дитина хотіла дізнатися ,,Коли закінчиться війна?", ,, Який бойовий дух у наших воїнів?", ,, Чи допомагають побратими один одному", ,,Яким ви бачите Україну у майбутньому?".  Зустріч була відвертою і дуже корисною для учнів. На останок діти побажали Миколі Олександровичу міцного здоров'я, удачі, сили,  перемоги над рашистами і мир