З інформацією щодо електронних версій підручників для 5 та 6 класів закладів загальної середньої освіти, які беруть участь у конкурсному відборі підручників, можна ознайомитись на сторінці "Вибір підручників"

З переліком підручників видавництва можна ознайомитися за посиланням: https://i-ranok.weblium.site/

Список учнів, зарахованих до 1 класу у 2022/2023 н.р.
Звертаємо увагу, на даний момент  відсутні вільні місця для запису до 1 класу

Указом Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» започатковано проведення щоденно
о 9 годині 00 хвилин
 загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, яку будуть оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.

З метою підвищення обізнаності населення про злочини, пов’язані з торгівлею людьми в умовах воєнного стану, Координатор проєктів ОБСЄ спільно з Львівським державним університетом внутрішніх справ МВС України, Національною поліцією України і Міністерством соціальної політики України розробили чат-бот «Залишайся в безпеці».
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ»- інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних.

Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/)                 Дистанційне навчання для 1-11 класів (https://sites.google.com/view/distnavchania-krop/)                              Проєкт «Навчання без меж» – спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGOКиївстар ТБ1+1 video та sweet.tv.

Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів. Кожен день присвячений окремій дисципліні.

Дитячий телеканал «Піксель» транслює уроки для 5 класу щоденно о 10:00 та для 6 класу об 11:00. ПЛЮСПЛЮС показує уроки для школярів трьох класів: 7-го з 10:00 щоденно, 8-го з 11:00 та 11-го класу з 12:00. Регіональні канали Суспільного відповідно транслюють заняття для 9 класу о 10:00. Також усі згадані уроки можна переглянути на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv як у прямому ефірі, так і в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.

Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн розкладу (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad) – ініціативи Міністерства освіти та науки України,

Друзі! В Україні відновлює роботу безкоштовна гаряча лінія професійної підтримки «Стоп, паніка».

Що робити, якщо страшно? Куди бігти коли  тривожно? Як не піддаватися паніці та зберігати психічне здоров’я в нових умовах військового стану? Вихід є! Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в сфері психічного здоров’я  підтримають Вас в складній життєвій ситуації, що виникли в нашій країні.

Спеціалісти з психічного здоров’я гарячої лінії "Стоп, паніка" безкоштовно, анонімно, кваліфіковано нададуть консультації людям, які переживають психологічну нестабільність, панічні настрої, невпевненість у завтрашньому дні та інші.

Телефони кваліфікованих фахівців гарячої лінії "Стоп, паніка!", які вже зараз поговорять з Вами:

• Сергій - 0974865006;
• Лєна – 0980486775;
• Єлізавета - 0663578315;
• Ірина - 0972094508;
• Тетяна - 0689884808;
• Юрій - 0509342880;
• Ольга - 0934688601;
• Наталія - 0972417419;
• Юлія - 0508743495;
- Єлла - 0677733920;
• Станіслав – 0973966337.

Консультації безкоштовні та анонімні!

Просимо вас поширити інформацію про роботу гарячої лінії

Зберігайте спокій та холодний розум! Бережіть себе та один одного! Все буде Україна!

Блог керівника
Базеко Інна Мусіївна
29 січ. 2019
Ласкаво просимо до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 !!!
15 січ. 2018
Безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи
15 січ. 2018
Шановні колеги! 17 січня відбудеться черговий вебінар Ольги Гузь «Шляхи вивчення великих жанрових форм у 10-11 класах за новою Програмою (2017 року) із зарубіжної та української літератури».

26 груд. 2023
Здобувачі освіти гімназії долучились до Всеукраїнської руханки Національного онлайн-марафону
19 груд. 2023
Вітаємо переможців обласних конкурсів