День вишиванки

Напередодні Всесвітнього дня вишиванки у закладі  відкрилась виставка старовинних вишиванок та рушників. Щиро вдячні усім батькам та педагогам, які поділились своїми сімейними скарбами. Тепер кожен відвідувач може відчути на собі неймовірну енергію родинних оберегів, адже тут панує своєрідна атмосфера, це справжнє місце сили.

День вишиванки уже 17 весен поспіль єднає українців, огортає красою і ніжністю серця, дає сили та чергову причину пишатися рідною Україною. У цей  яскравий день відбулися цікаві екскурсії до виставки старовинних рушників і вишиванок, святковий квест та концерт. Навіть у наш непростий час знаходимо сили радіти відродженню традицій українського народу та прививаємо дітям цю культуру. З Днем вишиванки!

У Всесвітній день вишиванки у закладі був проведений святковий квест для здобувачів освіти 2-4 класів. Діти отримали не лише заряд енергії і адреналіну та позитивні емоції, а й багато важливої інформації, зокрема, дізнались цікаві факти з історії вишиванок та навчились закодовувати у вишивку символічні слова.

Був проведений святковий концерт. Глядачі мали змогу насолодитися прекрасним виконанням пісень талановитими гімназистами, чудовими традиційними костюмами та неймовірним шоу дефіле у вишиванках.

Протягом дня завідувач бібліотекою гімназії Титаренко Людмила Василівна проводила огляди виставки до Дня вишиванки. Гімназисти дізнались багато цікавого про історію, традиції та символіку вишивки.