Місячник української писемності та мови 2019/2020 н.р.

Традиційно в листопаді у закладі освіти проводиться Місячник української писемності і мови, в ході якого учні та  вчителі подорожують сторінками історії рідної мови, дізнаються про її витоки, про видатних людей, які плекали рідне слово.
У рамках Місячника проведено такі  заходи:
учителями – філологами було оформлено інформаційний куточок про заплановані заходи місячника української писемності та мови «Хай ллється мова солов’їна, не замовкає у віках», класні години на тему: «Без мови в світі нас нема» та артполк для учнів початкових класів «Українською дихаю, думаю, живу».
8 листопада  учні старших класів, учителі взяли участь у написанні XIXВсеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту – до «цифри».
Школярі готували цікавинки-п’ятихвилинки на уроках української мови  на тему: «Українська мова і писемність у цікавих фактах».
У бібліотеці було відкрито тематичну експозицію «Мово українська, гордосте моя», переглянути яку мали змогу не тільки учні, а й учителі та батьки, Титаренко Л. В.  був організований буккросинг «Щоб правду знати – треба книжку читати».

У рамках Місячника участь у конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу» активно прийняли учні 5 класу під керівництвом учителя української мови Щорби Н.А.