Уроки доброти

4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин, і наш заклад традиційно долучається до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", ініційованого БФ "Щаслива лапа". Другокласники під час свого уроку доброти розповідали про своїх домашніх улюбленців, презентували їх малюнки та обговорювали, чи відповідальні вони господарі. У 8 класі після бесіди про дбайливе ставленя до тварин гімназисти створили плакат. Семикласники під час уявної подорожі станціями говорили про екологічні правила поводження з тваринами, ознайомились з інформацією про пам'ятники тваринам у світі та грали в ігри. Актив учнівського самоврядування провів для третьокласників виховний захід "Вертляві хвостики", у ході якого гімназисти переглядали та обговорювали відеоролики, брали участь в іграх та вікторинах, та дізнались багато цікавого про те, як бути відповідальним господарем. У 4-Б класі діти з Клюшніченко О.Г. виготовили будиночки для своїх домашніх улюбленців та поговорили про гуманне ставлення до тварин. У проведених уроках доброти цього тижня  були задіяні практично всі класи гімназії. Зокрема, для 4-тих класів класними керівниками Яніною Іванівною та Лілією Геннадіївною був проведений спільний захід  "Як правильно обрати домашнього улюбленця та як за ним доглядати". Раїса Сергіївна, класний керівник 5-Б, залучила свій клас дистанційно. 9 клас з класним керівником   Ольгою Андріївною обговорював тему "На те ми й люди, щоб добро творити"До проведення уроків доброти долучились і вчителі біології та географії Інна Мусіївна та Альона Анатоліївна.