Місячник шкільних бібліотек

Здобувачі освіти 3 класу разом з вчителем Фесенко Наталією Володимирівною та бібліотекарем Титаренко Людмилою Василівною до Місячника шкільних бібліотек відвідали захід від Кіровоградської обласної бібліотеки Юнацтва ім. Є. Маланюка та прийняли активну участь у молодіжних заходах "Молодь читає - Перемогу наближає"!

Сьогодні, в рамках Місячника шкільних бібліотек, проведена виховна година в 8 класі, класний керівник Кіреєва Т.С.,  ,, Поезія моєї душі". Діти з задоволенням декламували поезії Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Ліни Костенко. На виховному заході презентувала книжки і поезії рідного краю шкільний бібліотекар Титаренко Л.В. Діти  з цікавістю  послухали  вірші у виконанні  Богдана Ступки. Даний виховний захід доводить, що КНИГА для всіх  на всі часи  залишається надійним супутником, порадником  і щирим другом.

До Місячника шкільних бібліотек, здобувачі освіти 9 класу з класним керівником Мальщуковою К.В. проводили інформаційне дослідження, результати висвітлили у   презентації "Українські поети-захисники Вітчизни"

У рамках Місячника шкільних бібліотек учні 5-А класу з Самофаловою О.А. підібрали крилаті вислови українських діячів для створення літературного паркану "У рідній Україні своя правда і сила, і воля".

Здобувачі освіти 6-Б класу з класним керівником Ласковським С.В. підготували відеоролик читання патріотичної поезії

Бібліотекар гімназії Титаренко Л.В. провела з 6-Б класом літературну гру ,,З історії слів''

У 3 класі була проведена літературна година на тему "Руді і Чумацький шлях"  про Руді- тваринку-переселенця з Титаренко Людмилою Василівною

Здобувачі освіти 5-б класу з класним керівником Бабенком В.Є. вирушили у віртуальну екскурсію до музею книги та друкарства України.

У рамках Місячника шкільних бібліотек здобувачі освіти 5-А класу під керівництвом Самофалової О.А. взяли участь у всеукраїнському конкурсі

Також бібліотекар Титаренко Л. В. провела бібліотечний урок "З історії слова" для  учнів  5-А класу