Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради КІровоградської області

Через посилення протиепідемічних заходів навчальний процес в період з 11 по 24 січня 2021 року відбуватиметься в режимі онлайн для учнів 3-9 класів.

Розклад для старшої школи:

Серію коміксів для школярів створили Мінздоров’я та Інститут когнітивного моделювання, щоб нагадати: необхідно носити захисні маски та користуватись антисептиками.

У рамках співпраці з БФ "Щаслива лапа", згідно з проектом "Біотека" здобувачі освіти 1-9 класів ЗОШ I-III                  ступенів №2 долучилися до Всеукраїнської благодійної акції "Happy Гав для Сірка". Учні зібрали близько 17 кг.          їжі для тварин.

Хай всі промені сонця сяють для вас,
Хай всі квіти Землі на вашу честь розквітають,
Щоб ваш вогник великий ніколи не згас,
А серця нехай втоми не знають!

28 вересня до нас завітала представниця ювенальної превенції. Олена Миколаївна провела бесіду із учнями 7 класу, розповіла підліткам про їх права, а також про відповідальність за систематичне порушення поведінки, булінг над іншими учнями та прогули.

21 вересня до школи завітали шкільні офіцери поліції. Сьогодні для учнів 3, 4, 7 та 9 класу інспектори провели бесіди на теми: "Безпека дорожнього руху" та "Відповідальність підлітків перед законом". Ми завжди раді вітати наших шкільних офіцерів.

Челендж до Дня міста Кропивницького

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив  ЗОШ № 2. Пішла із життя Слівіна Людмила Федорівна, яка понад 40 років віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління.
Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Людмилу Федорівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.
Сьогодні ми згадуємо її як доброго і мудрого вчителя, який вчив дітей доброті, гуманності, людяності.
   За роки своєї плідної діяльності Людмила Федорівна виховала не одне покоління. Та раптом обірвалася ниточка життя…
 Людина живе доти, поки її пам’ятають.
Світла  пам’ять про Людмилу Слівіну вічно житиме у наших серцях.
Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати донькі, чоловікові, рідним і близьким покійної.

Колектив  ЗОШ №2.

Відеоекскурсія до школи для батків 1-го класу

Режим роботи та порядок відвідування навчального закладу в умовах послаблення протиепідемічних заходів

Перед початком роботи:

працівникам сестра медична повинна міряти температуру: якщо вона вища за 37,2 – до роботи їх не допустять, як і тих, хто має симптоми ГРВІ;

прийом відвідувачів (за обов’язковою наявністю маски) – виключно з очікуванням на відповідного фахівця у вестибюлі навчального закладу з дотриманням дистанції 1,5 м між людьми, така ж дистанція має бути в закладі освіти під час роботи працівників;

одночасно в приміщенні може перебувати не більше однієї людини на 10 кв. м;

біля входу до закладу освіти має бути антисептик для обов’язкового використання працівниками та відвідувачами;

працівники навчального закладу зобов’язані носити маски або респіратори та одноразові рукавички;

через кожні 2 години роботи навчального закладу  повинно відбуватися прибирання та дезінфекція усіх поверхонь та дверних ручок, а також перед початком роботи і після її закінчення;

через кожні 2 години повинно здійснюватись провітрювання приміщень.

Режим роботи для відвідувачів (понеділок-пʼятниця):

з 09.00 до 11.00 години,

з 13.00 до 15.00 години.

Джерело інформації:

сайт навчального закладу http://krschool2.klasna.com

(0522) 24-02-60

[email protected]

Здобувачі освіти та педагогічний колектив Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради, Кіровоградської області, вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Перейти до розділу "Виховна та позакласна робота"

16 січ. 2021
Вітаємо Білозора Тараса, учня 9 класу, за перемогу у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі "Світ dreams" для дітей з особливими потребами (лауреат ІІ ступеню,) та оголошуємо подяку керівнику вокального гуртка Тисленко О. Ю. за підготовку учня до конкурсу
5 січ. 2021
Сьогодні у навчальному закладі відбулась педагогічна рада: Сімпозіум на тему: «Гуманістичні технології виховання: проблеми і педагогічна ефективність», були розглянуті такі питання: а)Технології виховання гуманістичного ідеалу дітей молодшого шкільного віку. Виступ підготувала Скріпниченко Л.М. б)Виховання гуманістично спрямованої особистості підлітка у позаурочний час.З доповіддю виступила Тисленко О.Ю. в) Щорба Н.А. та Лабутіна А.А. розкрили питання: "Подолання формалізму у практиці духовно-морального виховання молоді на основі гуманістичних цінностей." г) Пошук оптимальних гуманістичних технологій для використання у роботі класних керівників навчального закладу. Багрій Р.С. розкрила дане питання.
29 груд. 2020
Здобувачі освіти навчального закладу стали переможцями, зайняли ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічний сувенір" у номінації "Сюжетна композиція". У підготовці роботи брали активну участь педагоги закладу: Кіреєва Т.С., Бродецька Л.Г., Борщева Я.І. Вітаємо переможців!!!