Місячник фізкультури і спорту "Дружна освітня родина на шляху до спорту - єдина"

10 вересня в Україні відзначали день фізичної культури та спорту. У Великобалківській гімназії ми також не втрачаємо нагоди пригадати важливість здорового способу життя та фізичних вправ. Так, у закладі проходить Місячник фізкультури і спорту «Дружна освітня родина на шляху до здоров’я – єдина!», у рамках якого для третьокласників була проведена класна «Спорт-здоров'я,спорт-це сила,що дають всім дітям крила».

Актив учнівського самоврядування оформив інформаційний стенд до Олімпійського тижня «Оліймпійський рух».

У межах Олімпійського тижня у 4-х класах була проведена година спілкування "Значення символів Олімпійських ігор", під час якої здобувачі освіти обговорювали символи Олімпійських ігор та створили Олімпійський прапор з долоньок.

У рамках Олімпійського тижня та Місячника фізкультури і спорту активом учнівського самоврядування у закладі була створена тематична фотозона, де кожний охочий може приміряти на себе образ спортсмена.

Протягом Місячника фізкультури і спорту гімназисти 3-4 класів надсилали свої відеоролики з теми "Спорт у моєму житті", у яких закликали вести здоровий спосіб життя та демонстрували виконання фізичних вправ

У рамках Місячника фізкультури і спорту вчителем фізичної культури був організований відкритий урок бейсболу для здобувачів освіти 2-3 класів за участі керівників гуртків

Також на базі бібліотеки гімназії діє виставка бібліотечної літератури "Ігри, що підкорили світ"