Навчальна практика

Екскурсія до с.Підлісне на козину ферму "Лісова коза" здобувачами освіти 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б класів!

Екскурсія здобувачів освіти 5 класу під керівництвом класного керівника Стародубцової О.І. "Стежками рідного краю"

Екскурсія учнів 6 класу до Кіровоградської обласної  бібліотеки для дітей  імені Тараса  Шевченка

Екскурсія до парку "Софіївка" м.Умань Черкаської області!

Створення вітражів здобувачами освіти 3-А класу!

Екскурсія здобувачів освіти 8 класу до англомовного клубу у супродові вчителів англійської мови Панченко А.С. та Смоколіної Н.А.

Похід до Кінотеатру "Портал" здобувачами освіти 4 класу!

Участь та зайняте ІІІ місце у міському Всеукраїнському заході "Відкриті уроки футболу"! Під керівництвом Бабенка В.Є.

Похід до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею "Відділ природа" здобувачами освіти 5-6 класів!

Екскурсія до археологічного відділу музею ЦДПУ імені Володимира Винниченка здобувачами освіти 7-8 класів!