Організація харчування

До уваги батьків закладу!  Адміністрація школи проводить опитування з приводу харчування Ваших  дітей. Просимо долучитися до моніторингу. Заповніть   анкету

Нормативно-правові документи

Наказ №250 від 28.08.2019 року Про організацію харчування учнів на 2019-2020 н.р.

Наказ №335 від 16.10.2019 року Про організацію харчування на 2019 рік

Наказ №689 від 30.12.2020 року Про організацію харчування на 2021 рік

Наказ від 04.01.2021 р. № 4-о Про організацію харчування здобувачів освіти навчального закладу у 2021 році

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти м. Кропивницького під час адаптивного карантину

Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти м. Кропивницького на 2020/2021 н.р.

Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Кропивницького від 18.08.2021 р.  № 166-о

Про організацію харчування здобувачів освіти в закладі освіти на 2021/2022 н.р. від 28.08.2021 року № 183-о

Про внесення змін до наказу від 18 серпня 2021 року  № 166-о «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти   м. Кропивницького» від 07.09.2021 р.        № 213-о

ЗВІТУЄМО

У  нашому навчальному закладі систематично  працює комісія  щодо контролю організації та якості харчування дітей в шкільній їдальні, яка складається: з голови комісії –директора  Базеко І.М., відповідального за якість харчування –  медичної сестри – Єременко Л.Г.,  представника від батьківського комітету –  голови ради школи  - Чепляка К.Г.

Щомісяця проводиться рейд-перевірка харчоблоку, яка документально фіксує стан харчування дітей в закладі. Пріоритетними напрямками перевірки є:  санітарний стан обіднього залу, одноденне меню, контрольне зважування другої страви, відповідність закладки до технологічних карток, санітарний стан холодильного обладнання, організація харчування дітей пільгових категорій та груп продовженого дня і  звичайно ж якість приготування страв.

Після кожного рейду складений та узгоджений усіма членами комісії акт перевірки та фото звіт організації харчування учнів у шкільній їдальні.

Організація харчування

ФОТО ЗВІТ ПЕРЕВІРКИ

Акт обстеження харчоблоку

Акт перевірки

Фото звіт перевірки

Сьогодні 12 січня 2022 року була проведена рейдова перевірка комісією Ради по харчуванню харчоблоку навчального закладу.
Головними питаннями перевірки були:
дотримання вимог щодо ведення документації  шкільної їдальні;
санітарний стан харчоблоку.