День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Організація харчування

До уваги батьків закладу!  Адміністрація школи проводить опитування з приводу харчування Ваших  дітей. Просимо долучитися до моніторингу. Заповніть   анкету

Нормативно-правові документи

Наказ №250 від 28.08.2019 року Про організацію харчування учнів на 2019-2020 н.р.

Наказ №335 від 16.10.2019 року Про організацію харчування на 2019 рік

ЗВІТУЄМО

У  нашому навчальному закладі систематично  працює комісія  щодо контролю організації та якості харчування дітей в шкільній їдальні, яка складається: з голови комісії –директора  Базеко І.М., відповідального за якість харчування –  медичної сестри – Єременко Л.Г.,  представника від батьківського комітету –  голови ради школи  - Чепляка К.Г.

Щомісяця проводиться рейд-перевірка харчоблоку, яка документально фіксує стан харчування дітей в закладі. Пріоритетними напрямками перевірки є:  санітарний стан обіднього залу, одноденне меню, контрольне зважування другої страви, відповідність закладки до технологічних карток, санітарний стан холодильного обладнання, організація харчування дітей пільгових категорій та груп продовженого дня і  звичайно ж якість приготування страв.

Після кожного рейду складений та узгоджений усіма членами комісії акт перевірки та фото звіт організації харчування учнів у шкільній їдальні.

Організація харчування

Акт обстеження харчоблоку