Особливості ЗНО і ДПА 2017 року: на що звернути увагу

Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції Юрій Кононенко (директор департаменту загальної та середньої шкільної освіти) і Вадим Карандій (директор Українського центру оцінювання якості освіти). Юрій Кононенко прояснив особливості проведення ДПА, а Вадим Карандій – ЗНО. Проведення спільної конференції пояснюється тим, що 2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО.
28 лист. 2016

"Відкрий, о рідно моя мово, свої скарбниці золоті "

У рамках місячника української писемності та мови вчителем української мови та літератури Стародубцевою О.І., був проведений відкритий виховний захід у 8 класі на тему:"Відкрий, о рідно моя мово, свої скарбниці золоті "

Конкурс знавців української мови

Учитель Ткаченко В. І. провела конкурс знавців рідної мови, на якому учні 5 класу продемонстрували знання з української мови
26 лист. 2016

Учні та вчителі школи прийняли активну участь у вшануванні жертв Голодомору

23 лист. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Вашеку Тимофія, учня 11 класу, за зайняте ІІІ місце в міському етапі олімпіади з історії та висловлюємо подяку вчителю історії Пілюгіну Р.Л.
15 лист. 2016

Працівники поліції Кропивницького навчають підлітків дорожній грамоті

15 листопада 2016 року проведено зустріч учнів школи з інспекторами Управління патрульної поліції в місті Кропивницькому.
11 лист. 2016

Вітаємо переможців!

Свято гордості й таланту
9 лист. 2016

Долучилися до написання радіодиктанту

Учні 6-11 класів та вчителі школи долучились до написання радіодиктанту національної єдності
31 жовт. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо Кардаш Тетяну, Беспалову Марію та керівника гуртка Тисленко О.Ю. за перемогу (ІІ місце) у ІІІ Всеукраїнському фестивалі хорового співу та інструментальної музики "Галицькі Самоцвіти - 2016".
25 жовт. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Калінічеву Марію, ученицю 5 класу, лауреата регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості "Барви життя" та оголошуємо подяку вчителю образотворчого мистецтва Демешкевич М. А. за підготовку учениці до конкурсу.