21 жовт. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Криворучко Поліну, ученицю 1 класу, за зайняте ІІ місце у міському конкурсі дитячого малюнку "Моє рідне місто" та оголошуємо подяку вчителю образотворчого мистецтва Демешкевич М. А. та вчителю початкових класів Клюшніченко О.Г. за підготовку учениці до конкурсу.
19 жовт. 2016

«Формування соціально-психологічного механізму роботи шкільного психолога на засадах співпраці з усіма учасниками навчально-виховного процесу».

Ознайомлення учасників семінару з механізмом співпраці шкільного психолога з учасниками навчально-виховного процесу, розкриття форм та методів взаємодії соціально-психологічної служби з батьками, вчителями та учнями, спонукання в ході роботи до творчої діяльності та удосконалення професійної майстерності.
11 жовт. 2016

Відкрито реєстрацію на курси ЗНО

Запрошуємо учнів на відкриті курси підготовки до ЗНО "Галілео".
10 жовт. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Калінічеву Марію, ученицю 5 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі" та оголошуємо подяку вчителю образотворчого мистецтва Демешкевич М.А. за підготовку учениці до конкурсу.
7 жовт. 2016

Весела перерва

До школи завітали вихованці школи брейк дансу
6 жовт. 2016

Загальношкільні батьківські збори.

І. ЗАСІДАННЯ. «ВЗАЄМОДІЯ ШКОЛИ І СІМ’Ї У ВИХОВАННІ ОСОБИСТОСТІ» Проведено загальношклільні батьківські збори.
5 жовт. 2016

Рада профілактики "Гуманіст"

Проведено засідання ради профілактики "Гуманіст" для учнів з девіантною поведінкою.
28 вер. 2016

«Бібліомісто щасливих людей»

Сьогодні, 28 вересня, учні 7 класу з класним керівником Ковальською К.В. та бібліотекарем Титаренко Л. В.у Кропивницькому відвідали VIII Фестиваль молодіжної книги «Бібліомісто щасливих людей» на вулиці Дворцовій.
20 вер. 2016

Тиждень знань Правил дорожнього руху

У рамках тижня знань Правил дорожнього руху, поліцією була проведена бесіда про дотримання правил дорожнього руху.
17 вер. 2016

„Місто моєї мрії” Виставка живих та штучних квіткових композицій