15 вер. 2016

День "Здоров'я"

У рамках місячника "Фізкультури і спорту" проведено День Здоров'я
12 вер. 2016

Нагороди продовжують шукати всоїх переможців

У рамках проекту "Біоетика" благодійний фонд «Щаслива лапа» відмітив учнів нашої школи Грамотою за активну участь у всіх акціях фонду.
10 вер. 2016

Хай гарною буде наша школа!

10 вересня 2016 року в м. Кропивницькому відбувся суботник. До акції приєдналися учителі, технічні працівники та учні нашої школи.
1 вер. 2016

Зі святом!

У школі традиційно пролунал перший дзвоник, які став символом початку нового навчального року.
27 трав. 2016

Свято останнього дзвоника

27 травня 2016 року для учнів 11 класу востаннє продзвенив шкільний дзвінок, який покликав у незвідані далі...
26 трав. 2016

Свято Честі школи

26 травня 2016 року відбулась урочиста лінійка-свято Честі школи на якій відзначені переможці шкільних,міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних етапів конкурсів та змагань. Вітаючи юну інтелектуальну та творчу еліту школи, грамоти, дипломи та сертифікати переможців вручила директор школи Катеруша Лариса Леонідівна.
19 трав. 2016

День Вишиванки

Моя вишиванко, червона калино, Ти символ Вітчизни з прадавніх віків. Моя вишиванка – душа України І зірка яскрава для дочок – синів.
18 трав. 2016

За крок до перемоги!

Команда найспортивніших вчителів школи «Мододіжка» достойно представила школу на V міській Спартакіаді серед спортивних команд первинних профспілкових організацій закладів освіти міста.
12 трав. 2016

ДПА

12 травня 2016 року четверокласники вперше здавали іспит – ДПА з української мови. Не дивлячись на хвилювання, учні справились із завданнями на належному рівні, підтвердивши свій рівень знань.
12 трав. 2016

«Ти всіх святіша, люба ненько!»

Мати... Матуся... Ненька, з цим словом у нас асоцію­ється все добре, щире, людське. Це той дужий птах, який розкрив нам крила, дав дорогу в життя. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу.