День Вишиванки

19 трав. 2016
19 травня у нашій школі були організовані заходи щодо відзначення Дня вишиванки

Моя вишиванко, червона калино,
      Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.
      Моя вишиванка – душа України
      І зірка яскрава для дочок – синів.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного  вишитого одягу та об’єднати українців у велику міцну родину. З ініціативи ЗДВР Бойко О. Ф. 19 травня у нашій школі були організовані заходи щодо відзначення Дня вишиванки: було  проведено літературно – музичну композицію, на якій учні  старших класів дізналися про значення вишиванки як генетичного коду нації; молодші школярі декламували поезію та переглядали презентації про вишиванку як оберіг та національний символ українців.  А учні 7 – го класу взяли участь у міських заходах «Україна моя вишивана!». Це свято залишило незабутні враження для учнів та вчителів.