4 бер. 2017

«Безпечний Інтернет, ні мові ненависті онлайн: квест - 2017»

Вітаємо команду Покемонів: учнів 8 класу Семеняку Марію, Стецюк Діану, Гавриш Софію, Флоринського Дмитра та учнів 9 класу Беспалову Софію, Кодему Марину, Філімоненко Валерію, Яковлєву Ангеліну та звичайно ж капітана команди Барзікова Віталія з отриманням грамот за роботу на локації "Посібник з прав людинм онлайн" та online активність (найбільша кількість глядацьких симпатій) у квесті "Safe online 2017", який проходив на базі НВК " Кіровоградський Колегіум" 4 березня 2017 року.
21 лют. 2017

ЗНО 2017

З метою підготовки учнів 11 класу до зовнішнього незалежного оцінювання 20 січня 2017 року було проведено "Урок - ЗНО".
20 лют. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Беспалову Марію та Кардаш Тетяну, учениць 11 класу, за зайняте І місце в міському фестивалі-конкурсі "Степові джерела" та керівника гуртка "Пісенний зорепед" Тисленко О.Ю.
17 лют. 2017

Біль Афганістану

Сьогодні у школі відбулася зустріч, з учасниками бойових дій на території інших держав, та афганцями з нагоди 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
15 лют. 2017

Творчість наших працівників

Працівники нашої школи Демешкевич М.А., Колобутіна Л.В., Руссова Ю.М. представили свої роботи на виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Квітучий сад», яка відбулася при Кіровоградському обласному художньому музеї.
14 лют. 2017

День Святого Валентина

У школі проведено святкову конкурсну програму
9 лют. 2017

Українські школи активно приєднуються до флешмобу

Сьогодні, 9 лютого 2017 року, вчителі та учні школи долучилися до флешмобу #22PushUpChallenge.
7 лют. 2017

День Безпечного Інтернету

З учнями школи проведено заходи до Дня Безпечного Інтернету
29 груд. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо Бориченка Максима, учня 7 класу та Холодовського Володимира, учня 11 класу за зайняте І місце в міському етапі конкурсу дитячих творів «Моя родина без насильства» та висловлюємо подяку за підготовку учнів до конкурсу практичному психологу Ланчуковській Л.А.
22 груд. 2016

Участь у Фестивалі

22 грудня в рамках фестивалю "Повір у себе" для дітей з обмеженими можливостями активну участь взяли учні нашої школи Беспалова Маргарита та Калінічева Марія