«Безпечний Інтернет, ні мові ненависті онлайн: квест - 2017»

4 бер. 2017
Вітаємо команду Покемонів за активну участь у міському квесті "Safe online 2017" й перемогу в локації "Посібник з прав людинм онлайн" та online активність (найбільша кількість глядацьких симпатій) та висловлюємо подяку за підготовку учнів до квесту практичному психологу Ланчуковській Л.А.

Вітаємо команду Покемонів: учнів 8 класу Семеняку Марію, Стецюк Діану, Гавриш Софію, Флоринського Дмитра та учнів 9 класу Беспалову Софію, Кодему Марину, Філімоненко Валерію, Яковлєву Ангеліну та звичайно ж капітана команди Барзікова Віталія з отриманням грамот за кращу роботу на локації "Посібник з прав людинм онлайн" та online активність (найбільша кількість глядацьких симпатій) у квесті "Safe online 2017", який проходив на базі НВК " Кіровоградський Колегіум" 4 березня 2017 року. Окрему подяку висловоюємо практичному психологу Ланчуковській Л.А за підготовку команди до участі у квесті.