15 лист. 2017

У колі братніх мов

15 листопада 2017 року для учнів 6, 7 класів була проведена зустріч з митцями м. Кропивницького
15 лист. 2017

Працівники поліції Кропивницького навчають школярів дорожній грамоті

15 листопада 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху проведено зустріч учнів школи з інспекторами Патрульної поліції Кропивницького
14 лист. 2017

Юний колекціонер

12 листопада 2017 в Галереї Єлисаветград відбувся "День юного колекціонера" в якому взяла участь Матвієнко Владислава учениця 8 класу
10 лист. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте І місце у ІІ турі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів міста "Козацький гарт" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
9 лист. 2017

Проект "Біоетика"

Благодійний фонд «Щаслива лапа» відмітив учнів нашої школи Грамотою за активну участь в акції "Happy Гав для Сірка"
6 лист. 2017

Педагогічна рада "Опрацювання оновленого закону України про освіту"

У школі проведено педагогічну раду на якій було опрацьовано зміни у новому законі про освіту.
6 лист. 2017

Олімпійський урок

Учні школи взяли активну участь у заході, організованому спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту міської ради, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласного відділення Національного олімпійського комітету України «Олімпійський день здоров'я»
4 лист. 2017