15 черв. 2018

Вітаємо переможця!

Вітаємо Калінічеву Марію (6 клас) переможця Міжнародного мультимистецького конкурсу "Молода КороНація"-2018 в номінації "Мала проза діти для дітей" за твір "Мандрівниця Дейзі" та висловлюємо подяку Лабутіній А.А., учителю зарубіжної літератури, за підготовку учениці до конкурсу.
1 черв. 2018

Звіт керівника

12 червня 2018 року о 16.00 год. в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбудеться звіт керівника. Запрошуємо всіх бажаючих
30 трав. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Кобюк Ілону, ученицю 6 класу, лауреата Художнього конкурсу "Молодіжна палітра" ім. Леоніда Бондаря, висловлюємо подяку вчителю Демешкевич М.А. за підготовку учениці до конкурсу
21 трав. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте ІІІ місце в обласних змаганнях "Олімпійське лелеченя" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С. та педагогу-організатору Пілюгіну Р.Л.
13 трав. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Ланову Ірину (9 клас) за зайняте ІІ місце та Цудзенка Микиту (5 клас) за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії» та висловлюємо подяку вчителям Самофаловій О. А. та Стародубцовій О. І. за підготовку учнів до конкурсу.
5 трав. 2018

Ми найкращі

Cаме загін нашої школи був запрошений на зйомки відеоролика до Дня Перемоги. Разом з міським головою А . Райковичем було відзнято фрагменти майбутнього відеоролика.
4 трав. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів 8-10 класів за зайняте ІІ місце у міському військово-патріотичному конкурсчі учнівської молоді "Майбутній захисник України" та висловлюємо подяку педагогу-організатору Пілюгіну Р.Л., вчителю фізичної культури Армашову П.С., керівнику гуртка військово-патріотичного виховання Чепурному С.П. за підготовку учнів до конкурсу
26 квіт. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте ІІ місце у міських змаганнях "Старти надій" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
26 квіт. 2018

Школа олімпійської освіти

Наш заклад зараховано до мережі шкіл олімпійської освіти
23 квіт. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Савенко Анастасію (7 клас) за зайняте ІІ місце та Семеняку Марію (9 клас) за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі "Шкільна журналістика", організованому КДПУ ім. В.Винниченка та оголошуємо подяку вчителям Лабутіній А.А. та Стародубцовій О.І. за підготовку учениць до конкурсу.