6 лют. 2018

День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Учні школи долучилися до заходів присвячених цьому дню
31 січ. 2018

Кращі учні школи отримали стипендію

Кращі учні школи Доленко Злата (7 клас) та Савенко Анастасія (7 клас) отримали стипендію депутата міської у м.Кропивницькому ради Шамардіної Катерини Олексіївни
30 січ. 2018

Участь у патриотичному проекті "Україна шлях до Незалежності"

30 січня учителі та учні закладу представили патриотичний проект "Україна шлях до Незалежності"
19 січ. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" Криворучко П.(2 клас), Бутенко Д. (6 клас), Савенко А. (7 клас), Беспалову М. (6 клас), Калінічеву М. (6 клас) та вчителя образотворчого мистецтва Демешкевич М.А. за підготовку учнів до конкурсу.
12 січ. 2018

Педагогічна рада

Проведено педагогічну раду
3 січ. 2018

Вітаємо переможця!

Вітаємо Бабій Єлизавету, ученицю 9 класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та вчителя трудового навчання Колобутіну Л.В. за підготовку учениці до конкурсу.
29 груд. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Клюшніченко Євгена, учня 8 класу, за зайняте ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу щодо популяризації державних символів України та вчителя історії Ласковського С.В. за підготовку учня до конкурсу.
29 груд. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Доленко Злату, ученицю 7 класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням та вчителя української мови та літератури Лабутіну А.А. за підготовку учениці до конкурсу.
28 груд. 2017

Участь у благодійній акції

Вихованці та адміністрація центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кропивницького відмітили учнів нашої школи Подякою за благодійну допомогу.
26 груд. 2017

Свято Нового року

26 грудня у приміщенні школи був проведений новорічний ранок для учнів 1-4 класів, який підготували члени учнівського самоврядування на чолі з педагогом-організатором Пілюгіним Р.Л.