19 квіт. 2018

19 квітня 2018 року в закладі проведено День Цивільного захисту
11 квіт. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Доленко Злату, ученицю 7 класу, за зайняте І місце, Бондар Ірину, ученицю 9 класу, за зайняті ІІ та ІІІ місце, Єршову Валерію, ученицю 10 класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" та та оголошуємо подяку Колобутіній Л.В. за підготовку учнів до конкурсу
11 квіт. 2018

Антикорупцйний урок

Учні та учителі школи приєдналися до ініціативи "Антикорупційний урок"
20 бер. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду "Sociolla" за найвищу online активність у міському квесті "Safe online 2018" й перемогу в локаціях "Робототехніка" і "Погляд у майбутнє" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до квесту практичному психологу Ланчуковській Л.А.
19 бер. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Колобутіну Аліну, ученицю 4-А класу, за зайняте І місце та Мільченка Єгора, учня 5 класу, за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей "За нашу свободу", висловлюємо подяку вчителям: Демешкевич М.А. та Доленко І.О. за підготовку учнів до конкурсу.

Вітаємо переможців!

Вітаємо дует "Альба" (Філімоненко Вікторію та Бабій Єлизавету, учениць 9 класу), за зайняте ІІІ місце у міському етапі конкурсу вокально-хорового мистецтва "Зіркові голоси" в номінації "Дуети" та оголошуємо подяку керівнику вокального гуртка Володарській П.Б.

Вітаємо переможця!

Вітаємо Філімоненко Вікторію, ученицю 9 класу, за зайняте ІІ місце у міському етапі конкурсу вокально-хорового мистецтва "Зіркові голоси" в номінації "Солісти" та оголошуємо подяку керівнику вокального гуртка Володарській П.Б.

Вітаємо переможця!

Вітаємо Філімоненко Вікторію, ученицю 9 класу, за зайняте І місце у V міському фестивалі-конкурсі "Тарасова пісня" в номінації "Сольний спів"
14 бер. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Ланову Ірину (9 клас) за зайняте ІІ місце, Бутенко Діану (6 клас) за зайняте ІІ місце, Цудзенко Микиту (5 клас) за зайняте ІІІ місце в міському етапі конкурсу "Сузір"я" - "Космічні фантазії" та оголошуємо подяку вчителям: Самофаловій О.А. та Стародубцовій О.І. за підготовку учнів до конкурсу.
13 лют. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо Клюшніченко Євгена (8 клас) та учнів 1, 8-10 класів за зайняті І місця в міському конкурсі "Моральний вчинок" та оголошуємо подяку вчителям: Самофаловій О.А., Доленко І.О., Ланчуковській Л.А., Пілюгіну Р.Л. за підготовку учнів до конкурсу.