23 груд. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Савенко Анастасію, ученицю 7 класу, за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі малюнку «Я хочу жити в якісному світі» та висловлюємо подяку Демешкевич М.А.
19 груд. 2017

Наш щедрий Миколай!

День св. Миколая в школі. Колишній учень Федорченко Андрій Миколайович, привітав учнів та вчителів школи з цим чарівним святом.
13 груд. 2017

Учні приєдналися до флешмобу #ценесвято

Учні 8 класу приєдналися до флешмобу #ценесвято, до Міжнародного Дня Інвалідів
12 груд. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи за зайняте І місце в міських змаганнях "Олімпійське лелеченя" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.
6 груд. 2017

День Української Армії

6 грудня на базі школи відбулося спортивне свято до Дня Української Армії, в рамках якого проведено змагання між командами ЗОШ № 2 та ЗОШ № 30. Вихованці КЗ КДЮСШ№ 4 КМР провели показові виступи, продемонстрували техніку учні груп початкової і базової підготовки.
5 груд. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Семеняку Марію, Гавриш Софію, учениць 9 класу, за зайняті ІІІ місця в міському етапі туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу "Туризм нас єднає" та класного керівника Стародубцову О.І. за підготовку учнів до конкурсу.
1 груд. 2017

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У школі проведено Шкільний день порозуміння з проблемою ВІЛ-інфікування
29 лист. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Бутенко Діану, ученицю 6 класу, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка та оголошуємо подяку вчителю української мови та літератури Стародубцовій О.І. за підготовку учнів до конкурсу.
23 лист. 2017

Проект ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі"

З 20 листопада по 11 грудня школа бере участь у проекті ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі"
16 лист. 2017

«Нам не потрібен і клад, коли у родині лад».

Відкрите заняття для формування ціннісно-смислової компетентності, побудови ієрархії сімейних цінностей та ознайомлення з поняттями «сім’я», «родина», «родинні традиції» на тему:«Нам не потрібен і клад, коли у родині лад».