31 жовт. 2017

Вітаємо переможця!

Вітаємо Тисленко О.Ю., учителя музичного мистецтва та керівника вокального гуртка, переможця проекту "Еліта Кіровоградщини"
31 жовт. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо Філімоненко Вікторію, ученицю 9 класу, Філімоненко Валерію, випускницю школи, переможців проекту "Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти"
24 жовт. 2017

Консультпункт для молодих спеціалістів за темою«Психологічна адаптація молодих психологів та соціальних педагогів до роботи в навчальному закладі»

Метою даного заходу було сприяння психологічній адаптації молодих спеціалістів до умов роботи у освітньому просторі, створення ділового, творчого психологічного клімату.
20 жовт. 2017

Майстер-клас "Миловаріння"

Колектив ЗОШ №2 є активним учасником життя міста, Ковальська К.В. приєдналася до проведення "Дня Мейкера-2018" та провела майстер-клас миловаріння
13 жовт. 2017

"Хай живе козацька слава, Хай живе козацький дух".

13.12017 року на передодні свята Покрови,та Дня захисника України в ЗОШ №2 відбулися змагання серед юнаків НВО№1 та школи №2, під гаслом "Хай живе козацька слава, Хай живе козацький дух". У програмі змагань були не тільки фізичні вправи, а й знання козацької культури. У запеклій боротьбі перемогу здобули гості свята - юнаки навчального закладу №1.
6 жовт. 2017

Осінь сипле золотом та дарами

Учнями та вчителями початкових класів проведено виставку "Осінь сипле золотом та дарами"
4 жовт. 2017

Тренування пожежної евакуації школи

Сьогодні з педагогічним та учнівським колективом проведено навчальну пожежну евакуацію.
29 вер. 2017

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Сьогодні відбулася святкова програма підготовлена учнями для вчителів, були присутні гості . Було нагороджено кращих учителів подяками управління освіти.
28 вер. 2017

Сухомлинський дітям

Учні 2 класу створили мультик "Хвальковийтий черв'ячок" по оповіданню В.О. Сухомлинського
27 вер. 2017

Сьогодні до нашого навчального закладу завітали представники Громадського Союзу «Міжнародна Антинаркотична асоціація» з дуже змістовною, життєвою і емоційною лекцією «Соціальні наслідки проблеми наркозалежності» для учнів 8-10 класів. Окреме дякую хочеться сказати лектору Євгену Зикову за чудову атмосферу та відкритість по відношенню до учнів.