"Хай живе козацька слава, Хай живе козацький дух".

13 жовт. 2017
13.12017 року на передодні свята Покрови,та Дня захисника України в ЗОШ №2 відбулися змагання серед юнаків НВО№1 та школи №2, під гаслом "Хай живе козацька слава, Хай живе козацький дух". У програмі змагань були не тільки фізичні вправи, а й знання козацької культури. У запеклій боротьбі перемогу здобули гості свята - юнаки навчального закладу №1.

На святі були присутніми почесні гості: депутат міської ради Шамардіна Катерина Олексіївна та Осетров Г.І.(які прийшли з подарунками для учасників), воїни АТО Миронов В.В. та Коваленко К.В.(які були членами суддівської колегії). Свято вдалося. Було вирішено й надалі продовжувати співпрацю з навчальним закладом та військовою частиною А-1469.