Участь у Фестивалі

22 груд. 2016
22 грудня в рамках фестивалю "Повір у себе" для дітей з обмеженими можливостями активну участь взяли учні нашої школи Беспалова Маргарита та Калінічева Марія

22  грудня у Кропивницькому в музичній школі  ім. Г.Нейгауза  відбувся фестиваль  “Повір у себе” для дітей з обмеженими можливостями. Фестиваль проводився у формі виступів творчих колективів та окремих виконавців у жанрах: хореографія, вокальний спів, художнє слово, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, фотомистецтво. У рамках фестивалю буде організовано виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
       Свій талант продемонстрували і учні нашої школи Беспалова Маргарита в номінації «Вокальний спів» та Калінічева Марія в номінації «Декоративно ужиткове мистецтво». Від адміністрації школи хочеться подякувати вчителям Тисленко Олени Юріївні та Демешкевич марині Андріївні, які допомагають дітям соціалізуватися та розвивають  їх талант.

<span data-mce-times="" new="" roman',="" serif;"="" times="">