4 трав. 2016

Музей Другої світової війни

Напередодні Дня Перемоги учні 7 класу разом із класним керівником Стародубцовою О. І. відвідали музей Другої світової війни в гімназії імені Тараса Шевченка. Цікава екскурсія сприяла розширенню знань школярів про участь героїв – земляків у визволенні рідного міста, допомогла розумінню подвигу українського народу в роки Другої світової війни та героїзму воїнів АТО. Учні побували і в кімнаті – землянці, де відчули себе захисниками Батьківщини. Такі заходи сприяють зміцнення спадкоємності поколінь, формуванню духовно-моральних, громадянських і світоглядних якостей особистості, патріотичних почуттів.
28 квіт. 2016

МОЯ ДОПОМОГА ВОЇНАМ АТО

Із черговим вантажем відправились на Схід продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти від учнів нашої школи.
28 квіт. 2016

Участь у благодійній акції «Heppy Мяу для Мурчика»

У рамках благодійної акції «Heppy Мяу для Мурчика» учнями школи зібрано 5 кілограм корму для бездомних котів та здано до зоозахисної організації «Бім»
26 квіт. 2016

Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…

Чорнобиль…Минуло 30 років. У школі для вшанування цієї трагедії проведено уроки - реквієми, класні та виховні години, також проведено загально шкільну лінійку.
26 квіт. 2016

26 квітня 6 клас відвідав музей М. Кропивницького
23 квіт. 2016

Великодній кошик

У народі кажуть: «Роби добро, щоб тобі добре жилося». Тож напередодні світлого свята Великодня учні та працівники нашої школи приготували традиційні святкові кошики для воїнів АТО та взяли участь в благодійному ярмарку. Ми сподіваємось, що наші добрі справи зігріють душі людей і зроблять нашу країну щасливою.
23 квіт. 2016

Хай квітує Україна!

У рамках проведення Всеукраїнського суботника 23 квітня колектив ЗОШ № 2 активно долучився до прибирання пришкільної території.
18 квіт. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо Беспалову Марію та Кардаш Тетяну, учениць 10 класу, за зайняте І місце в ІІ міському конкурсі "Голос Кіровоградщини" та керівника гуртка "Пісенний зорепед" Тисленко О.Ю.
15 квіт. 2016

Тиждень безпеки життєдіяльності

Цікаво та змістовно в нашій школі з 11 -15 квітня походив Тиждень безпеки життєдіяльності "Циівльний захист- це не жарт, треба всім про нього знати!"
12 квіт. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо Доленко Злату, ученицю 5 класу та Вашеку Наталію, ученицю 6 класу за зайняте ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"та вчителя обслуговуючої праці Колобутіну Л.В.