20 бер. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо хореографічний дует Кардаш Тетяну та Мкртумян Жанетту, учениць 9 класу, за зайняте ІІ місце в І міському конкурсі хореографічного мистецтва «Танцююче місто» та керівника Войтюк О..
19 бер. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду школи «БЭМС» та керівника Пілюгіна Р.Л. за зайняте ІІІ місце у ХІІ відкритому Чемпіонаті міста серед школярів з гри «Що? Де? Коли?»
13 бер. 2015

Шевченківська декада

13 березня 2015 року пройшов позакласний захід «Від Тарасика до Тараса», присвячений українському генію – Тарасу Григоровичу Шевченку. Учасники заходу – учні 8 та 1 – А класу.

Шевченківська декада

12 березня 2015 року учителем української мови та літератури Стародубцовою О. І. було проведено засідання круглого столу на тему: «Тарас Шевченко. Ким він є для сучасного українця?».

Вітаємо переможницю!

Вітаємо Касяненко Марію, ученицю 8 класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі читців під час VІ Шевченківських читань.

Вітаємо переможців!

Вітаємо Коваленко Олену, Єршову Валерію за зайняті ІІІ місця у І етапі міського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва та вчителя обслуговуючої праці Колобутіну Л.В.
4 бер. 2015

Відвідання музею М.Л.Кропивницького

4 березня 2015 року учні 6 класу з класним керівником Стародубцовою О.І. та психологом Ланчуковською Л. А. відвідали музей М.Л.Кропивницького.
1 бер. 2015

Вітаємо переможницю!

Вітаємо Семеняку Марію, ученицю 6 класу за перемогу у п`ятій відбірковій телевізійній грі молодшої ліги " 12 балів"
28 лют. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо Беспалову Марію та Кардаш Тетяну, учениць 9 класу, за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі "Голос Кіровоградщини" та керівника гуртка "Пісенний зорепед" Войтюк О. Ю.
16 лют. 2015

"Що в Україні най-най?"

16.02.2015 року для учнів 8 класу класним керівником Барабулею Н.А. була проведена інтелектуальна гра "Що в Україні най-най?" Учні ознайомилися з найвизначнішими досягненнями в галузі мистецтва, спорту. Також дізналися про природні національні символи та переглянули відео "Моя країна Україна". З почуттям гордості учні говорили про те, що у нас найкраще та найрідніше.