10 лют. 2015

Кращі учні школи отримали стипендію

Кращі учні школи Резінов Артем (10 клас) та Клюшніченко Євген (5 клас) отримали стипендію депутата Ленінської районної у м.Кіровограді ради Шамардіної Катерини Олексіївни
6 лют. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду школи «Умка» та керівника Пілюгіна Р.Л. за перемогу у півфіналі міського етапу конкурсу ерудитів «Що? Де? Коли?» Бажаємо вам перемоги у фіналі конкурсу.
5 лют. 2015

Конкурс учнівських есе «Samsung назустріч знанням» у рамках проекту Samsung Electronics

Вітаємо команду школи та керівника Ковальську К.В. за участь у конкурсі учнівських есе «Samsung назустріч знанням» у рамках проекту Samsung Electronics
5 лют. 2015

Ми будемо боротися за почесний титул «Школа на 12 балів»!

«12 БАЛІВ» – це реальний шанс перевірити свої знання, випробувати власну вдачу та поборотися за титул найкращого гравця сезону
29 січ. 2015

«Національна самосвідомість – загальнолюдська якість особистості»

Під час місячника національного виховання «Національна самосвідомість – загальнолюдська якість особистості» у 8 класі вчителем української мови та літератури Барабулею Н.А. було проведено вікторину для знавців українських страв і українського одягу. Захід сприяв вихованню любові в учнів до рідного слова як неоціненного духовного багатства, що є запорукою існування народу, за допомогою якого він передає з покоління в покоління мудрість, культуру й традиції.
28 січ. 2015

Конкурс знавців державної та народної символіки 1-11 класах

У межах місячника національного виховання було проведено "Конкурс знавців державної та народної символіки" в 1- 11 класах. Кульмінацією конкурсу було виконання всіма учасниками та журі Державного Гімну України. Учасники з нетерпінням очікують результатів та нагород.
26 січ. 2015

ЗНО 2015

З метою підготовки учнів 11 класу до зовнішнього незалежного оцінювання 26 січня 2015 року було проведено "Урок - ЗНО", форма проведення якого - лекційно-практичне заняття. Вчитель інформатики Ковальська К.В. ознайомила дітей з правилами проходження ЗНО у 2015 році та порядком реєстрації на ЗНО.
22 січ. 2015

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.
9 груд. 2014

Година коду

Проведено "Годину коду" в 6 класі, дітки отримали море позитивних емоцій, та виявили, що програмувати може кожен. Активно користувалися правилом "Спитай у сусіда, а потім у вчителя".
5 груд. 2014

Урок мужності

У 8 класі класним керівником Барабулею А.А., перед днем Збройних сил України, проведено урок мужності на тему: "Війна, війна! І знов криваві ріки, могили, сироти, каліки, і сум покинутих руїн"