12 лют. 2014

Семінар-практикум для слухачів курсів ОІППО ім.В.Сухомлинського вчителів художньої культури та музичного мистецтва

12 лютого на базі нашої школи проведено обласний семінар-практикум для слухачів курсів КОІППО ім.В.Сухомлинського вчителів художньої культури та музичного мистецтва з проблеми «Організація проектної роботи з учнями на уроках естетичного циклу».
11 лют. 2014

Вітаємо переможців!

Вітаємо Єременко Карину, ученицю 11 класу - переможця міського фестивалю "Степові джерела" в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво (художня вишивка)" та вчителя обслуговуючої праці Колобутіну Л.В.
5 лют. 2014

Конкурс на кращого знавця державних та шкільних символів

Вітаємо переможців загальношкільного конкурсу на кращого знавця державних та шкільних символів Оковиту Анастасію та Резінова Артема
3 лют. 2014

Випускнику 2014

3 лютого 2014 року в закладі соціально-психологічною службою проведено семінар: «Підготовка абітурієнтів до ЗНО-2014».
29 січ. 2014

Кращі учні школи отримали стипендію

2 груд. 2013

Міні-лекції присвячені Дню толерантності з ВІЛ-інфікованими

Cоціально-психологічною службою школи при активній участі кращих учнів школи в 5-11 класах були проведені міні-лекці
4 лист. 2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо Єременко Карину, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в міському етапі олімпіаді з педагогіки та психології та првктичного психолога Демешкевича В.А.
18 жовт. 2013

Трикутник співпраці

18 жовтня, о 1700 до актової зали завітали батьки на загальношкільні батьківські збори
7 жовт. 2013

Зустріч з працівником правоохоронних органів

7 жовтня 2013 року в нашій школі відбулася зустріч капітана міліції Красножон Яни Валеріївни з школярами 6-11 класів.
19 лют. 2013

Урочиста лінійка

19 лютого в навчальному закладі в рамках місячника національного виховання проведено урочисту лінійку "Наші святині".