2 груд. 2014

Відкритий урок

Кравченко Л.В. провела відкритий урок з образотворчого мистецтва на тему "Автопротрет".
27 лист. 2014

«Мова моя материнська, мово моя материнська»

Під час місячника української писемності і мови «Мова моя материнська, мово моя материнська» у 8 класі було проведено урок-пошук на основі азбуки моральних заповідей «Мова, толерантність, спілкування». Під час цього заняття учні в ігровій формі поглибили знання про мову, спілкування, норми толерантних взаємин у групі, суспільстві. Урок сприяв формуванню в учнів системи демократичних цінностей, заснованих на принципах толерантності; вихованню любові до української мови.
27 лист. 2014

"Дивослово"

Сьогодні евідбулося відкрите літературне засідання "Дивослово" під керівництвом вчителя української мови та літератури Стародубцевої О.І., на якому талановиті учні 5-11 класів презентували власну поезію про рідну мову.
26 лист. 2014

«Я живу на своїй Богом даній землі»

Пілюгіним Р.Л. організовано конкурс ораторів серед лідерів класу «Я живу на своїй Богом даній землі» .
26 лист. 2014

Фонтан казок

В рамках місячника української писемності і мови в нашій школі відбулася зустріч із сучасними аисьменником Іваном Андрусяком, який, працюючи творчого і натхненно, береже і леліє українську мову. Школярі та вчителі одержали масу задоволення від спілкування з талановитим митцем.
17 лист. 2014

Вітаємо переможця!

Вітаємо Бабійчук Аліну, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в другому етапі Міжнародного мовно-літературному конкурсі ім.Т. Шевченка та вчителя української мови Стародубцову О.І.
23 жовт. 2014

Презентація навчального закладу

участь у проекті «Дитячий внесок у творчість міста»
17 трав. 2014

Превентивний семінар, «Работоргівля в 21 столітті»

13 травня 2014 в нашій школі, проведено превентивний семінар, «Работоргівля в 21 столітті»
30 квіт. 2014

Загальношкільні батьківські збори

29 квітня 2014 року відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «Конституційне право та обов’язки батьків».
30 квіт. 2014

Відзначення Міжнародного дня танцю