30 квіт. 2014

Звіт керівника закладу

До уваги педагогічного та батьківського колетивів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та жителів мікрорайону Велика Балка. 5 червня 2014 року о 16.00 в приміщенні актової зали школи відбудеться звіт директора навчального закладу про проведену роботу за 2013/2014 н.р.
23 квіт. 2014

Міні

Cоціально-психологічною службою школи при активній участі кращих учнів школи в 8-11 класах були проведені міні-лекці
3 квіт. 2014

Методична робота в школі

2 квітня в нашій школі відбувся психолого-педагогічний семінар з проблеми «Створення позитивного іміджу вчителя»
1 квіт. 2014

Вітаємо переможця!

Вітаємо Бойко Данила, учня 9 класу, за зайняте ІІ місце в міському етапі конкурсу творів епістолярного жанру та вчителя української мови Стародубцову О.І.
24 бер. 2014

Вітаємо переможця!

Вітаємо Насипаного Дмитра, учня 9 класу, за зайняте І місце в обласних змаганнях з волейболу серед юнаків ЗНЗ
20 бер. 2014

Вітаємо переможця!

Вітаємо Резінова Артема, учня 9 класу, за зайняте ІІІ місце в другому етапі Міжнародного мовно-літературному конкурсу ім.Т. Шевченка та вчителя української мови Стародубцову О.І.
13 бер. 2014

Вітаємо переможця

Вітаємо Петрова Артема, учня 5 класу, за зайняте ІІІ місце в конкурсі читців під час V Шевченківських читань, що відбулися в ВНЗ "Соціально-педагогічний інститут Педагогічна академія" та вчителя української мови Стародубцову О.І.
12 бер. 2014

Засідання круглого столу

11 березня 2014 року в школі було проведено засідання класних керівників з проблеми «Колектив як соціокультурне середовище виховання і розвитку»
26 лют. 2014

Місячник статтєвого виховання

25 лютого 2014 року в школі серед учнів старших класів соціально-психологічною службою було проведене розвивальне заняття з елементами тренінгу на тему: «Стать та статеві стосунки».
17 лют. 2014

Ціна чужої війни

На годині спілкування «Ціна чужої війни» хвилиною мовчання п’ятикласники вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій в Афганістані