28 бер. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Резінова Артема, учня 11 класу, переможця проекту "Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти"
28 бер. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Калінічеву Марію, ученицю 4 класу, лауреата міського конкурсу дитячого малюнку "Джерелр мого дитинства" та оголошуємо подяку вчителю образотворчого мистецтва Кравченко Л.В. за підготовку учениці до конкурсу.
10 бер. 2016

Поема Т. Г. Шевченка «Тополя»

Інсценізацію поеми Т. Г. Шевченка «Тополя» показали на шкільній сцені.
5 бер. 2016

Шевченківська Декада

5 березня 2016 року у нашій школі розпочався Шевченківський тиждень, у рамках якого заплановано проведення цікавих тематичних позакласних заходів, вікторин, конкурсів, поетичних калейдоскопів тощо.
1 бер. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів 7 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Моральний вчинок" та оголошуємо подяку класному керівнику Стародубцовій О.І. за підготовку учнів до конкурсу.
29 лют. 2016

ТИЖДЕНЬ НАУКИ, ТЕХНІКИ, ВИРОБНИЦТВА

Розпочався тиждень "Науки. Техніки. Виробництва"
9 лют. 2016

День Безпечного Інтернету

У другий вівторок лютого відзначають День Безпечного Інтернету
27 січ. 2016

Вітаємо переможця!

Вітаємо Резінова Артема, учня 11 класу, за зайняте І місце в міському етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням та оголошуємо подяку вчителю історії Ласковському С.В.і за підготовку учня до конкурсу.
23 груд. 2015

Святкуємо Новий рік

На Новорічне свято до учнів початкових класів сьогоді завітали казкові герої, Дід Мороз, Снігуронька.
19 груд. 2015

У нашу школу завітав щедрий Миколай

19 грудня на День святого Миколая відбулося диво. До нашої школи завітали Федорченко А.М., Шамардін О.С. та Шамардіна К.О.