Музей Другої світової війни

4 трав. 2016
Напередодні Дня Перемоги учні 7 класу відвідали музей Другої світової війни в гімназії імені Тараса Шевченка. Цікава екскурсія сприяла розширенню знань школярів про участь героїв – земляків у визволенні рідного міста, допомогла розумінню подвигу українського народу в роки Другої світової війни та героїзму воїнів АТО.

Напередодні Дня Перемоги учні 7 класу разом із класним керівником Стародубцовою О. І. відвідали музей Другої світової війни в гімназії імені Тараса Шевченка. Цікава екскурсія сприяла розширенню знань школярів про участь героїв – земляків у визволенні рідного міста, допомогла розумінню  подвигу  українського народу в роки Другої світової  війни  та героїзму воїнів АТО.  Учні побували і в кімнаті – землянці, де відчули себе захисниками Батьківщини. Такі  заходи сприяють зміцнення спадкоємності поколінь, формуванню духовно-моральних, громадянських і світоглядних якостей особистості, патріотичних почуттів.