«Ти всіх святіша, люба ненько!»

12 трав. 2016
Святом «Ти всіх святіша, люба ненько!» учні 7 класу відзначити День матері.

Мати... Матуся... Ненька, з цим словом у нас асоцію­ється все добре, щире, людське. Це той дужий птах, який розкрив нам крила, дав дорогу в життя. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу.

Тому учні 7 класу  вирішили відзначити День матері. Дорогим матусям було організовано  свято «Ти всіх святіша, люба ненько!», на якому семикласники  не тільки сказали слова подяки та любові своїм рідним, а й організували цікаві конкурси та виступи художньої самодіяльності. Незабутні враження склали сюрпризи, приготовлені власноруч  дітьми для своїх любих матусь. Школярі побажали, щоб в усіх українських сім’ях панувала злагода та любов, а своїх матусь запевнили, що стануть опорою та гордістю для них.