Свято Честі школи

26 трав. 2016
26 травня 2016 року відбулась урочиста лінійка-свято Честі школи на якій відзначені переможці шкільних,міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних етапів конкурсів та змагань. Вітаючи юну інтелектуальну та творчу еліту школи, грамоти, дипломи та сертифікати переможців вручила директор школи Катеруша Л. Л.

26 травня 2016 року відбулась урочиста лінійка-свято Честі школи, на якій відзначені переможці  шкільних, міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних етапів конкурсів та змагань. Вітаючи юну інтелектуальну та творчу еліту школи, грамоти, дипломи та сертифікати переможців вручила директор школи Катеруша Лариса Леонідівна.

Похвальним листом за високі досягнення у навчанні відзначені учні школи, які пртягом навчального року вчилися на відмінно